מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

החלפת מנעולים בבת ים

קרה לכם שהייתם זקוקים לשירות החלפת מנעולים בבת ים? לרובנו קרה לפחות פעם אחת בחיים שנותרנו לעמוד מאחורי דלת שלא נפתחת, או עם מנעול שבור. מדובר בסיטואציה לא נעימה כלל וכלל. ברוב המקרים מדובר בתקלה עקב מנעול שחוק, או שהמפתח עצמו נשחק והשיניים שלו כבר אינן מתאימות בצורה מדויקת למנגנון במנעול. לפעמים קורה שמכיוון שאנו ממהרים, אנו מנסים לפתור לבד את התקלה ומנסים בכוח לסובב את המנעול, ואז המפתח נשבר בתוך המנעול. במצב כזה אין סיכוי לפתוח את הדלת ללא מנעולן מקצועי. אתם זקוקים כעת לשירות תיקון מנעולים בבת ים, הנמצא קרוב לביתכם על מנת שלא לעכב אתכם. רוב המנעולנים מודעים לצורך בזמינות מיידית במצב שכזה, ולכן יגיעו אליכם במהירות האפשרית ועם ציוד מלא כולל צילינדרים חדשים להחלפה.

כיצד לבחור מנעולן מקצועי ואמין

לרוב לא נמצא באמתחתנו שם או מספר טלפון של מנעולן, ולכן כאשר עולה הצורך בתיקון של מנעול שבור או תקול, מומלץ לעשות סקר שוק קצר ומהיר ולברר מי יכול לתת לנו את השירות המתאים לנו. דבר ראשון והכי מומלץ הוא לשאול מכרים או בני משפחה אם הם מכירים אנשי שירות של החלפת מנעולים בבת ים, ואם הם יכולים להמליץ על מנעולן טוב. אפשר לשאול אפילו את השכנים לידכם ולקבל המלצה ממקור ראשון. תוכלו לחפש גם באינטרנט ולמצוא אתרים של מנעולנים. כיום כשלרובנו יש את מכשירי הסמארטפון, אין בעיה להיכנס בקלות לאינטרנט ולקבל רשימת אתרים של מנעולנים. חשוב באתרים אלו לבדוק אילו סוגי שירותים הם נותנים, מהי רמת המקצועיות שלהם, באתרים מסוימים תוכלו לראות המלצות של גולשים שהזמינו שירות מהאתר ושהיו מרוצים.

מחירים, אחריות ומקצועיות

כאשר אתם מזמינים שירות שכזה, עליכם לבדוק שמדובר באיש מקצוע אמין ובעל ניסיון רב בתיקון מנעולים מסוג זה. ישנם סוגים שונים של מנעולים. באם המנעול שלכם הוא מסוג רב בריח, תוכלו לחפש ישירות שירות רב בריח  המתמחה בתחום החלפת מנעולים בבת ים. בעל המקצוע צריך להיות אדם מוסמך לכך, ולכן מומלץ לבדוק האם יש לו רישיון ואם יש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחירי החלפת מנעולים בבת ים

מחירי תיקון או החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות יכולים להשתנות בהתאם לצורך שלכם. זה תלוי בסוג הדלת שלכם ובסוג התקלה, אם מדובר במפתח או בצילינדר עצמו. המחיר תלוי גם בסוג מערכת הנעילה עצמה, והאם צריך רק תיקון או החלפה של חלקים. אם צריך להחליף את כל מערכת הנעילה, המחיר יהיה בהתאם. שירות רב בריח בבת ים הנותן שירותי החלפת מנעולים בבת ים, ערוך לכל סוגי התקלות, ותוכלו לבדוק טלפונית את המחירים – כמה עולה העבודה, האם יש צורך בהחלפת חלקים או רק בתיקון וכמה עולים החלקים באם יהיה צורך להחליף. כמו כן תוכלו לבדוק מראש כמה תעלה החלפה של הצילינדר במידה ויהיה צורך בכך.

החלפת מנעולים בבת ים
Rate this post