מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

החלפת מנעולים בהוד השרון

יש לא מעט מקרים בהם אין מנוס אלה להחליף את המנעול בדלת. מקרים אלו יכולים לקרות בשל בלאי המנעול לאורך שנים, חלודה או אם ברצונכם להתחדש המנעול חדש ומתקדם יותר. חשוב לציין כי החלפת מנעול היא לא עניין של מה בכך והיא דורשת התמקצעות רבה והכרה של כל סוגי המנעולים וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי העבודה התבצעה בצורה מקצועית, כזאת שתאפשר לכם לישון טוב בלילה. לכן, במקרה של החלפת מנעול, תמיד כדאי להיעזר במנעולן בהוד השרון אשר מתמקצע בהחלפת מנעולים בהוד השרון או בכל עיר אחרת.

למה לא כדאי להחליף מנעול באופן עצמאי?

יש לא מעט אנשים שחושבים שהם מבינים בהרכבת מנעולים ויכולים להרכיב לבדם מנעולים, אך חשוב לציין כי ראשית יש צורך לבחור המנעול אשר מתאים לדלת ביתכם ולאחר מכן לפרק את הישן בצורה מקצועית ולהרכיב את החדש. ברוב המקרים אנשים מסתבכים בעת ההתקנה או בוחרים מנעול שאינו מתאים לדלת ביתם מה שמאלץ אותם לחזור שוב לאותה חנות שממנה הם רכשו את המנעול וברוב המקרים לא ניתן להחזיר מוצר פתוח, כך שמדובר בבזבוז זמן. מסיבות אלו, תמיד כדאי לתת למקצוענים לעשות את העבודה ולא להתעסק עם דברים שאינכם מומחים בהם. לעומת זאת, מנעולן מקצועי יוכל בכמה דקות להחליף מנעול ולהעניק לכם מפתחות חדשים.

החלפת מנעול במעבר דירה – למה זה כל כך חשוב?

מעבר דירה הוא אינו תהליך קל ונראה כי הוא מתיש וטומן בחובו מספר רב של משימות. אחד הדברים החשובים שיש לבצע בעת מעבר דירה- הוא החלפת מנעול על ידי מנעולן מקצועי. אך למה זה כל כך חשוב?  מכיוון שאינכם יודעים מי התגורר קודם בביתכם ואולי יש ספק כי נותרו ברשותו מפתחות. מסיבה זאת, תמיד כדאי להחליף מנעול לכל מקרה ולקבל מפתחות חדשים. מעבר לכך, על הדרך תוכלו לשדרג את המנעול לטובת אחד מתקדם יותר לשקט הנפשי ולביטחון בני המשפחה.

שירות תיקון מנעולים בהוד השרון

אצל מנעולן תוכלו לקבל גם שירות תיקון מנעולים, שהרי ישנם מנעולים יקרים במיוחד שלא תמיד שווה להחליף אותם, אלה לבדוק קודם אופציה של תיקון וכמובן שרק אם אין ברירה שאז יש צורך להחליפם. מנעולן מקצועי לא יציע לכם להחליף מיד מנעול יקר ודי חדש, אלה ינסה לבדוק אם ניתן להציל אותו ורק לאחר מכן הוא יחליף אותו במידת הצורך כמובן. חשוב לזכור בנושא זה, כי רוב היצרנים מעניקים אחריות על המנעול בין שנה לשלוש שנים, כך שלא תמיד יש צורך בתיקון מנעולים בהוד השרון אלה בדקו קודם אם האחריות בתוקף או לא. כמובן שאם אינכם מוצאים את האחריות עליכם להזמין מנעולן.

החלפת מנעול רב בריח בהוד השרון

הדלתות הפופולריות והחזקות כיום בשוק הן דלתות רב בריח ולהם יש מגוון סוגי מנעולים מתקדמים.  לכן, יש לתאם זאת מראש עם המנעול שיביא מנעול רב בריח או כל מנעול אחר שמתאים לדלת ביתכם.

החלפת מנעולים בהוד השרון
Rate this post