מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

החלפת מנעולים בחדרה

שירותיו של מנעולן הם רבים ובין היתר הם כוללים שירותים למקרי חירום בהם יש צורך לפרוץ לדלת בית או הרכב או שירות החלפה או תיקון מנעולים מסוגים שונים. חשוב לציין כי לא כל מנעולן הוא מקצוען ויוכל לספק לכם שירות מקצועי ומהיר, אלה שעליכם למצוא מנעולן שמתמחה היטב בסוג השירות שלו תזדקקו, כך תהיו בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר. החלפת מנעולים בחדרה, היא לא עניין של מה בכך ודורשת מיומנות רבה ומקצועיות, כך שבעת בחירת מנעולן עליכם ליחס חשיבות לכמה פרמטרים על מנת לבצע בחירה נבונה:

בדקו את זמינות המנעולן – כאשר מדובר במקרה חירום כמו מקרה שאתם תקועים מחוץ לדלת הבית מבלי אפשרות להיכנס אליו, או כאשר נגנבו מפתחות הרבב אן אובדן שאז יש צורך שירותי של מנעולן במהירות האפשרות, בדקו כי המנעולן יכול להגיע באופן מידי לפתור לכם את הבעיה. לכן, בצעו שיחה עם כמה מנעולנים ובדקו מי זמין להגיע באופן מידי, לרוב מנעולנים מגיעים לאחר חצי שעה מרגע הקריאה.

בדקו אם המנעול מומחה בסוג השירות שאתם זקוקים לו- יש לא מעט סוגי מנעולים בשוק חלקם מורכבים וחלקם פחות, אך כמובן שיש לבחור רק במנעול את מומחה לסוג השירות שתזדקקו אם זה לצורך פריצת מנעול מיוחד או לצורך תיקון מנעולים בחדרה.

רישיון לעסוק בתחום- על מנת לעבוד כמנעולן, יש צורך לעבור הסמכה בתחום וכמובן בהחזקת רישיון מיוחד אותו מקבלים מנעולנים ממשטרת ישראל וגופים רשמיים נוספים. רישיון זה מקנה להם היתר לפרוץ לבתים, אך כמובן שיש צורך לברר זאת מראש ואף לבקש מהמנעולן שיציג את הרישיון שעל גביו מוטמעת תמונתו.

הזהר מחאפרים – חובבנים וחאפרים למיניה, הם נחמדים, אך עליכם לדעת כי הם יוכלו לגרום ליותר נזק מאשר תועלת וודא לא תרצו כי חובבן יתעסק לכם עם דלת הכניסה לבית שהוא  הדבר היקר ללבכם ולמעשה הדלת היא זאת שמעניקה לכם ביטחון כאשר אינכם בביתכם או בשעות לילה מאוחרות. לכן, תיקון מנעולים בחדרה או החלפת מנעולים בחדרה- מבצעים רק אצל מנעולנים מקצועיים כאלה בעלי ניסיון רב, המלצות וכמובן רישיון לעסוק בתחום.

מה לא לעשות במקרה חירום?

מקרה חירום בכל הקשור לדלת הכניסה לבית או לדלת הרכב הם ללא ספק לא נעימים ותמיד קורים דווקא בזמנים לא נוחים, הרי מי היה מזמין מקרה שכזה וודאי אף אחד. לכן, במקרים אלו חשוב לקחת נשימה ארוכה ולנסות לחשוב בהיגיון. בכל מקרה אל תנסו לפרוץ לבד את הדלת, אל תבעו בדלת ובטח שלא לנסות לפתוח את הדלת עם חוטי ברזל. אלה, הזמינו את שירותיו של מנעולן מקצועי שיוכל לתקן לכם את התקלה ובמידת הצורך גם לפרוץ את דלת הרכב או הבית בצורה בטיחותית מבלי לגרום לדלת לנזק.

החלפת מנעולים בחדרה
Rate this post