מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

החלפת מנעולים בקרית מלאכי

במקרה של תקלה במנעול של דלת הבית, המשרד או למעשה כל דלת אחרת, יש שתי אופציות: האחת היא החלפת מנעול לחדש ומתקדם יותר והאופציה השנייה היא -תיקון מנעולים בקרית מלאכי. ברוב המקרים תיקון מנעול מתבצע עקב תקלה במנעול או עקב ניסיון פריצה לביתכם שבהם השחיתו את המנעול, אך ניתן להצילו. כמובן שמדובר בסיטואציה לא נעימה עצם ההתעסקות במנעול שהוא הרי זה שמשרת אותנו בנאמנות לסגור את הדלת ולשמור על פרטיות וביטחון, אך תוכלו להתנחם בכך שזאת הזדמנות מצוינת לשדרג את המנעול בביתכם לטובת מנעול מתקדם ואיכותי יותר. בכל הקשור לניסיון פריצה, גם אם לא צלח על ידי הפורצים, הוא ללא ספק גורם לעגמת נפש גדולה לבעלי הבית, ואפילו לפחד ובהלה וגם קצת שוק. ידוע לכולם כי הבית שלנו הוא המבצר שלנו, המקום שמבטיח לנו את השקט והביטחון, ובדיוק בשל סיבה זאת החלפת מנעולים בקרית מלאכי אצל מנעולנים אמינית, נעשית ברגישות רבה.

החלפת מנעולים גם לדלתות פנים

החלפת מנעולים בקרית מלאכי, יכולה להיות בדלת הראשית של הבית או של המשרד, אך כמובן גם בדלתות הפנימיות בבית או במשרד. לכן, במידה וגיליתם תקלה מסוג זה, חשוב שלא להזניח את המקרה, שהרי אי טיפול בזמן בדלת חורקת או בקושי לפתוח את הדלת על ידי המפתחות, תוכל לגרום למקרה חירום בהם הדלת לא תפתח כלל, שאז תזדקקו באופן מידי לפרוץ את הדלת. פעולת הפריצה כולל החלפת המנעול, היא יקרה יותר מן הסתם, לכם ראו כל תקלה בסוג של נקודת אזהרה והזמינו בדחיפות מנעול שיסדר את התקלה, אם זה על ידי תיקון המנעול, החלפת חלקים פנימיים בדלת או תיקון של המנעול בצורה מקצועית לחלוטין.

מגוון רב של סוגי מנעולים לדלתות

השירות הפופולרי בקרב מנעולנים הוא – תיקון, פריצה, או החלפה של מנעול רב בריח קרית מלאכי, שהרי מדובר במנעול פופולרי המורכב בדלתות רבות בישראל, אך כמובן שיש עוד סוגים כמו – מולטילוק, חוסם, שריון ועוד מגוון רב של חברות ויצרניות המציעות מנעולים איכותיים וחזקים. מכיוון שיש לא מעט סוגים של מנעולים בשוק, ישנה חשיבות רבה למקצועיות ומומחיות של המנעולן. הדור החדש של המנעולים הביא עימו מבחר רב של סוגים, החל מסוגים פשוטים, מורכבים ומשוכללים, ידניים, דיגיטליים ואפילו מנעולים ביומטריים חשמליים. מסיבות אלו, טרם הזמנת תיקון מנעולים בקרית מלאכי, או בכלל כאשר אין אופציה לסדר את המנעול ויש צורך להחליפו, חשוב לבדוק עם המנעולן שהוא מכיר היטב את סוג המנעול שברשותכם.

כיום, מנעולנים עובדים קורסים והשתלמויות, על מנת להכיר את סוגי המנעולים החדשים בשוק, כך שבחירה במנעולן מקצועי, תוכל לשרת לכם את המטרה וכמובן חשוב גם לייחס חשיבות לניסיון של המנעולן, זאת תוכלו לברר מראש.

החלפת מנעולים בקרית מלאכי
Rate this post