מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

פורץ מנעולים בגבעת שמואל

לא מעט פעמים אנשים נזקקים בחייהם לשירותיהם של מנעולנים מובחרים, כאלה שמעניקים שירות מקצועי עבור דלת הבית, הרכב, הכספת או בכלל כל מנעול אחר. לכן, תמיד בשעת חירום כדאי לשמור טלפון של פורץ דלתות בגבעת שמואל שיציל אתכם מכל מקרה חירום. בכל הקשור לדלת הבית, נראה כי אין מקום לפשרות, שהרי הדלת היא זאת שמגינה עלינו כאשר אנו לא בבית או בשעות לילה מאוחרות. לכן, בכל מקרה של תקלה בדלת או במקרה שהיא לא נפתחת, תמיד כדאי להיעזר בפורץ מנעולים בגבעת שמואל בעל ניסיון וותק רב שיוכל לפרוץ במהירות האפשרית לביתכם.

מקרי חירום יכולים לקרות לכל אחד ובכל זמן נתון, גם באמצע הלילה או בסופי שבוע וחגים. לכן, פורץ מנעולים בגבעת שמואל זמין עבור לקוחותיו 24/7 ואפילו בשבתות וחגים ויוכל להגיע במהירות האפשרית לפרוץ לכם את הדלת. השירות חייב להיות מהיר, מכיוון שלהיתקע מחוץ לדלת הוא מצב לא נעים כלל וודאי לא כאשר ילדים קטנים ננעלים בבית או בחדרים הפנימיים ולא ניתן לפתוח את הדלת.

מה לא כדאי לעשות במקרי חירום?

מקרי חירום שבהם דלת הרכב או דלת הבית אינן נפתחות, הוא מצב לא פשוט וגורם לעיכובים וסיבוכים שונים, אך במקרים אלו חשוב להישאר רגועים ולא להיכנס ללחץ מיותר, אלה לקחת נשימה ארוכה ולנסות לפעול בהיגיון. ראשית, נסו לבדוק אם יש מפתח נוסף בקרבת מקום או אם מדובר ברכב, בדקו אולי אחת הדלתות נותרה פתוחה ועוד מגוון אפשרויות נוספות. כמובן שאם אין מנוס – הזמינו את שירותיו של פורץ דלתות בגבעת שמואל.

בכל אופן, אל תנסו לפרוץ את הדלת באופן עצמאי על ידי טריקים ושטיקים שונים ללא ידע וללא הסמכה לעסוק בתחום וודאי לא על ידי חברים “שמבינים” בתחום כי הם יוכלו לגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת ולעשות לכם נזק בלתי הפיך שבגינו תשלמו מחיר כבד יותר. לכן, אם נתקעתם מחוץ לדלת בשל תקלה או בשל אובדן או גניבה מפתחות, הזמינו מבעוד מועד פורץ מנעולים בגבעת שמואל שיפרוץ את דלת ביתכם בצורה מקצועית על ידי ציוד מיוחד ומיומנות שהוא רכש עם השנים.

דבר נוסף שחשוב לדעת , במידה ומדובר ברכב שננעל והמפתחות נותרו בתוכו, אנשים רבים חושבים על האופציה של שבירת השמשה ברכב על מנת להוציא את המפתחות, אך חשוב לדעת כמה דברים – ראשית, ביטוח שמשות לרכב אינו מכסה שבר שמשה במזיד, אלה רק במקרים אחרים. דבר נוסף, לאחר מכן הרכב שלכם יתמלא בזכוכיות קטנות שיהיה קשה לכם להיפטר מהן. לכן, במקרה של בעיה במנגנון הנעילה של הרכב, או שהמפתחות ננעלו ברכב או למעשה כל תקלה אחרת, הזמינו במהירות האפשרית פורץ רכבים בגבעת שמואל לצורך פריצה בטוחה.

פורץ מנעולים בגבעת שמואל
Rate this post