מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

פורץ מנעולים ביבנה

פורץ מנעולים ביבנההגעתם הביתה והדלת לא נפתחת? המפתח אבד או נגנב ואין באפשרותכם להיכנס לבית או לרכב? נראה כי מכלול סיבות אלו מצביעות על העובדה כי אתם זקוקים באופן מידי לשרותיו של פורץ מנעולים ביבנה שיגיע במהרה לביתכם ויבצע פריצה באופן מקצועי מבלי לגרום נזק לדלת או לאחד מחלקי המנעול.

אנשים רבים סבורים כי שירותי פריצה הם פשוטים, אך לא כך הדבר. שירותים אלומורכבים ודורשים הכרה של כל סוגי המנעולים והדלתות הקיימים בשוק על מנת לספק מענה עבור כל תקלה ובעיה שעלולים לצוץ כל רגע נתון. אבישי הנו פורץ מנעולים המציע לכל תושבי יבנה שרותי פריצה למנעול הדלת, בין אם מדובר במצב חירום או שגרה.

להזמנת שרות פריצה מקצועי במחיר אטרקטיבי ביבנה חייגו כעת לאבישי 24/7!

שירות שכפול מפתחות אצל מנעולן

פורץ מנעולים בחלק מן המקרים מעניק עבור לקוחותיו שירות פופולרי, זמין ומבוקש – שכפול מפתחות. אם  מדובר בשכפול מפתח של הרכב, למשרד, לכספת, מנעולי תלייה לשערים, לאופנועים, לאופניים ולמעשה הכל. חשוב לציין כי  שרות זה אינו מובן מאליו ודורש ידע ומיומנות רבה לצד שימוש במכשור טכנולוגי מיוחד על מנת לשכפל מפתחות באופן מדויק ומקצועי.

ישנם מפתחות  של מנעולים מתקדמים יותר המצריכים שימוש בכרטיס מגנטי על מנת לשכפל אותם. כרטיס זה נועד כדי להבטיח ללקוח שאף אדם בעולם לא יוכל לשכפל את המפתח פרט לכל מי שמחזיק ברשותו את הכרטיס הזה. על כל פורץ שמספק שרותי שכפול חובה להכיר היטב גם את הטכניקה הזאת.

באילו מקרים יש צורך לבצע שירותי פריצה?

פריצת מנעולים מקצועית ביבנההזמנת שירות פריצה על ידי פורץ ביבנה מבצעים רק במצבים שאין ברירה אחרת, כלומר,  אין שום דרך אחרת לפתוח את מנעול הדלת. לכן, מומלץ לבדוק שוב אם יש בהישג ידכם למשל מפתח רזרבי ורק לאחר שמיציתם את כל האפשרויות יהיה ניתן להזמין פורץ מיומן לצורך פריצת הדלת.

המקרים בהם יש צורך להיעזר בפורץ דלתות ביבנה:

  • במקרים של אובדן או גניבת מפתחות ואין ברשותכם מפתח נוסף,
  • במקרה שהמפתח מסתובב על ריק,
  • אם המפתח התעקם או נשבר ואין ברשותכם מפתחות נוספים
  • כל תקלה אחרת בדלת שבגינה לא ניתן לפתוח אותה.

המקרים בהם יש צורך לפרוץ לרכב:

  • במקרה של אובדן או גניבת מפתחות.
  • תקלה בשלט או במנגנון הנעילה שלא ניתן לסדר בשום אופן.
  • אם מפתחות נשארו ברכב והרכב ננעל.

מקרים נוספים המצריכים את שירותיו של פורץ מנעולים ביבנה – פריצה לכספת. שרות זה ניתן במקרים במקרים של: שכחת קוד, מפתח אבד או נגנב, תקלה במנעול ועוד מקרים שונים אחרים.

לפרטים נוספים על שרותי הפריצה המוגוונים של אבישי ביבנה, חייגו כעת או השאירו את הפרטים בטופס למטה:

מלאו את הטופס ונחזור בהקדם!

Rate this post