מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

פורץ מנעולים ברחובות

פורץ מנעולים ברחובותאם נקלעתם למצב שאתם נעולים בתוך הבית או מחוץ לדלת ללא מפתח, חשוב להזמין פורץ מנעולים שיהיה זמין ברחובו, על מנת שיגיע במהרה לאזורכם ויטפל בכל תקלה שלא תהיה.

נראה לפעמים שכל אדם יכול להציג את עצמו כמנעולן מהשורה, אך היזהרו ממקרים כאלו!

יש לזכור כי כל פורץ מנעולים חייב להחזיק ברשותו רישיון לעסוק בפריצה לכן אל תהססו לבקש במידה ואתם חשים באינטראקציה מוזרה.

הרישיון ניתן על ידי משטרת ישראל לאחר תהליך ביורוקרטי והצגת תעודות יושר.

לכן אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים ברחובות אמין ומקצועי,

זה בדיוק הזמן לחייג למנעולן ברחובות המתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים!

שירות פריצת רכבים ברחובות

בנוסף לפריצת מנעולים, אבישי מציע שירותי פריצת רכבים ברחובות. חשוב לציין כי שירותי פריצה לרכבים אינו מובן מאליו והוא דורש בקיאות מלאה וידע מקצועי בכל סוגי הנעילה של כל הרכבים הקיימים בשוק. רוב יצרני הרכב כיום מקפידים לפתח מנגנוני נעילה משוכללים המקשים על גנבי מכוניות לפרוץ לרכב ולגנוב אותו.

ישנן גם חברות ליסינג לא עושות חיים קלים ללקוחותיהם ודורשים מבעל הרכב להתקין מערכות נעילה מתוחכמות שיקשו את פריצת הרכב כמה שניתן.

לכן אם החלטתם להזמין פורץ רכבים ברחובות, חשוב לוודא כי מדובר בפורץ מקצועי, אשר מכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק הרכב ומחזיק ברשותו כלים וציוד לצורך פריצת הדלת בצורה בטיחותית מבלי לגרום נזק לדלת או לחלקי הרכב השונים.

פריצה לכל סוגי הדלתות בשוק

פריצת רכב ללא נזקעם ההתקדמות הטכנולוגית כיום, נראה כי יש לא מעט מנעולים חדשניים בשוק המורכבים ממנגנוני נעילה משוכללים מאוד המסוגלים כמעט תמיד למנוע פריצה לבית. לכן מומלץ עבור כל בעלי דירות להתעדכן בחידושים הקיימים ולרכוש מנעולים מתוחכמים לשדרוג הביטחון הביתי.

לכן, אם מצאתם תקלה בדלת, הזמינו מיד פורץ מנעולים ברחובות שישמח להציע גם שירות תיקון מנעולים במידת הצורך או תיקון תקלות שונות בדלת.

כדאי לסדר את התקלה גם במצבי שגרה,על מנת להימנע ממקרי חירום שבהם הדלת לא תפתח בכלל.

לפרטים נוספים אודות שרותי הפריצה ברחובות, חייגו כעת או מלאו את הטופס ונענה בהקדם:

לפרטים, מלאו את הטופס ונחזור כמה שיותר מהר

Rate this post