מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

פורץ מנעולים בחדרה

לכאורה המילה פריצה, היא שלילית ומעוררת מחשבות לא טובות, אך שירותי פריצה לעיתים יכולים להיות יעילים ביותר עבור אנשים שנתקעים מחוץ לדלת ביתם ומכל סיבה לא יכולים להיכנס אליו. שירותיו של פורץ מנעולים בחדרה, יכולים להיות לא רק לדלת הכניסה של הבית, אלה גם לחדרים פנימיים בבית, במשרד, במוסדות, מפעלים, חנויות, לכספות, למנעולי תליה ולמעשה לכל סוג מנעול שקיים בשוק, בין אם הוא קטן או גדול. כיום, יש לא מעט מנעולנים אשר מעניקים שירותי פריצת דלתות, חלקם מקצועיים בעלי מוניטין עשיר וחלקם יותר “חובבנים” מאשר מקצוענים, לכן חשוב לבחור רק בפורץ דלתות בחדרה שמחזיק ברשותו רישיון לעסוק בתחום המעיד על יושרו ואמינות. את רישיון זה מקבלים מנעולנים לאחר הסמכה בתחום ועל ידי הגשת תעודת יושר על ידי משטרת ישראל.

פריצת רכבים על ידי מנעולן

כאשר מדברים על שירותיו של פורץ רכבים בחדרה, מדברים על מגוון מקרי חירום שיכולים לקרות ברכב, בין אם מדובר על אובדן או גניבת מפתחות, תקלה במנגנון הנעילה של הרכב, במקרה שנעלתם את המפתחות ברכב, מקרה שהמפתח נשבר או התעקם, תקלה בשלט ובכלל כל תקלה אחרת שבגינה לא ניתן לפתוח את הרכב, כאשר הפתרון הטוב ביותר הוא לקבל סיוע על ידי פורץ רכבים בחדרה אשר לו ניסיון רב בכל הקשור לפריצה ומכיר היטב את כל מנגנוני הנעילה של רכבים. חשוב לציין כי יש לא מעט סוגי מנגנוני נעילה ברכבים, וככל שהשנים מתקדמות כך גם הטכנולוגיה מתקדמת ומנגנוני הנעילה נעשים יותר ויותר מתוחכמים ברכבים, כך שעל מנעולנים לעבור ריענונים והשתלמויות כדי להכיר את כל סוגי הנעילה הקיימים בשוק.

פריצת כספות על ידי מנעולן

פריצה לכספות היא מורכבת וודאי לא ניתן לבצע אותה באופן עצמאי ללא ידע וכלים מיוחדים, מכיוון שנעילה של כספות היא חזקה ודורשת מיומנות רבה שרק פורץ מנעולים בחדרה מקצועי יוכל לבצע על ידי שיטות וכלים שונים שברשותו. אם כך, במידה וקרה לכם אחד מהמקרים הבאים, עליכם להיעזר בפורץ כספות מומחה ביותר. המקרים הם: שכחת קוד אישי של הכספת (שהוא דבר נפוץ), המפתח של הכספת אבד או נגנב, המפתח של הכספת נשבר במנעול או התעקם לגמרי, תקלה או שבר במנעול, בעיה במנגנון הנעילה של הכספת, בין אם מדובר במנגנון נעילה אלקטרוני או ביומטרי על ידי טביעת אצבע או בכל תקלה אחרת שבגינה הכספת אינה נפתחת.

אם כך, על כתפיו של פורץ דלתות בחדרה מונחות משימות לא פשוטות ועליו להכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק, אם זה של דלתות, כספות, רכבים, מנעולי תלוי ולמעשה כל מנעול שמיוצר או מיובא לארץ, וזאת על מנת לתת שירות לכל לקוח שזקוק לו במהירות האפשרית ועל ידי כלים מתאימים.

פורץ מנעולים בחדרה
Rate this post