מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

פורץ מנעולים בירוחם

זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בירוחם? אבישי המנעולן יוכל לתת לכם מענה מהיר ויעיל לכל בעיה הקשורה בדלתות, מעולים ומערכות אבטחה. אבישי הנו מנעולן מוסמך ומנוסה, הנמצא בתחום זמן רב, ומעסיק מנעולנים בעלי אישור והסמכה לעסוק במנעולנות לצרכי תיקון מנעולים, חילוץ מרכבים או ממבנים נעולים, התקנת מנעולים ועוד. שירותי החברה ניתנים ללקוחות פרטיים, לעסקים, לחנויות ולמשרדים בירוחם והסביבה. השירות אדיב, מהיר ואמין וניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מתי אתם עשויים להזדקק לפורץ מנעולים?

פורץ מנעולים יוכל לעזור לכם במגוון מקרים:

פריצת דלתות– לא פעם קורים מצבים בהם מאבדים את המפתח לדירה או לרכב, ננעלים בחוץ או בפנים, המנעול מתקלקל או שהמפתח נשבר בתוכו. במקרים כאלה פורץ מנעולים יכול לפרוץ את הדלת באמצעות כלים מיוחדים המיועדים למטרה זו.
פריצת כספות –לעתים כספת בה אנחנו מחזיקים כסף, חפצים יקרים או מסמכים חשובים מתקלקלת או שאנחנו מאבדים את המפתח שלה. פורץ מנעולים מוסמך המתמחה גם בכספות יוכל לפרוץ אותה ולהשיב לנו את הדברים היקרים.
תיקון מנעולים – לפעמים המנעול פשוט מתקלקל: המנגנון שלו נשחק, מצטבר בו אבק, הוא חשוף ללחות ומפתח חלודה וכן הלאה. פורץ מנעולים בירוחם יכול לתקן מנעולים של דלתות ראשיות, דלתות פנים, דלתות חירום, מנעולים מתקדמים, מנעולי רכב, מנעולי צילינדר ועוד.
תיקון וחידוש דלתות –כאשר הדלת הולכת ומתיישנת, המנגנון שלה עשוי להתקלקל: למשל, הבריחים עשויים שלא להחליק אל המשקוף כמו שצריך, או שהדלת מתחילה לנטות כלפי מטה בצורה שאינה מתיישרת עם הבריח, כך שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לפתוח או לנעול אותה. מנעולן מוסמך יכול לתקן בעיות אלה.
התקנת רכיבים בדלת – פורץ מנעולים מורשה יכול גם להתקין רכיבים שונים בדלת, כדוגמת מחזיר דלת (חתיכת המתכת המשולשת אשר מסייעת לדלת להיטרק) או ידיות בהלה (המותקנות בעיקר בדלתות אש, ומטרתן לאפשר יצאה קלה באמצעות דחיפת הידית בשעת חירום).
מקרים נוספים בהם פורץ מנעולים יוכל לעזור לכם:פריצה למנעול תיבת דואר, פריצת מנעול אופניים, פריצת מנעול lz של סורגים, התקנת מערכות נעילה מתקדמות, התקנת מצלמות נסתרות, התקנת אזעקה וכו’.

פריצת מנעולים בירוחם

ירוחם היא אולי ישוב קטן ומרוחק מהמרכז אך אין לכם סיבה לחשוש אם אתם נמצאים בירוחם ונתקעתם מחוץ לבית, נתקעתם מחוץ לרכב, איבדתם את המפתח, הדלת לא מצליחה להינעל או שאינכם מצליחים לפתוח את הכספת. שירותי פורץ מנעולים בירוחם של אבישי המנעולן יוכלו להגיע אליכם גם לירוחם, ולסייע בכל בעיה בצורה זריזה ופרקטית, ותוך דגש על עבודה איכותית ומקצועית.מצב כזה יכול לעורר מצוקה וחששות ואצלנו מבינים זאת היטב; על כן, כבר מהרגע הראשון שתתקשרו, תקבלו שירות אדיב, נעים וסבלני ונדאג לשלוח אליכם מנעולן מוסמך במהירות כדי שיחלץ אתכם מהצרה אליה נקלעתם.