מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

אודות

אבישי כהן מנעולן 24/7אבישי כהן, מנעולן מוסמך, עובד באישור משטרה קרוב לעשור ומספק מגוון רב של שרותי מנעולן בפריסה ארצית. במסגרת עבודתו השוטפת מעסיק אבישי צוות עובדים מקצועי, אשר עבר את כל ההסמכות הנדרשות, המתבטאות בהפגנת בקיאות במתן כל שרותי המנעולים בלי יוצא מן הכלל.

אבישי מעיד כיצד קיבל חוסן נפשי לאחר כמה שנים כעבודה בתור מנעולן:

“כמעט 8 שנים שאני עוסק במקצוע הזה. אולי לא בחרתי במקצוע הנכון אבל עובדתית המקצוע הזה חשף אותי להרבה מקרים שלא היייתי רוצה להיות חשוף אליהם. בארצות הברית הייתי מנעולן ורק אז הבנתי שאני חייב חסינות רגשית למקרים בהם אני ייחשף אליהם”.

מאז ועד היום, צבר ניסיון רב מאוד בתחום, המאפשר לו להתמודד מול כל סוגי התקלות העלולות לצוץ במנעול או בדלת ועומד בגבורה מול כל מצבי הלחץ.

אבישי נכנס לתחום המנעולים עוד בצעירותו וכבר בתחילת הלימודים הפגין את כישוריו הטכניים ואת הידע רב שברשותו בכל הקשור למערכות נעילה. מאז כבר הספיק לעבוד עם מאות סוגי מנעולים ומוצרי דלתות מתקדמים ומשוכללים כמו: מנעול ביומטרי, עינית דיגיטלית ועוד.

תעודת עוסק מורשה - אבישי המנעולןאבישי מנעולן מומחה במגוון רב של שרותי פריצה ובמחירים הנוחים ביותר !

  • שרות פריצת מנעולים – אבישי מעסיק מנעולנים הבקיאים בפריצה, החלפה ותיקון כל סוגי המנעולים – מהפשוטים ביותר ועד המסורבלים והמתקדמים יותר.
  • החלפת מנעולים – החלפת מנעולים מקצועית תוך דקות ספורות במקרים של נזק למנעול כתוצאה מפעולת הפריצה. אבישי מחזיק במלאי של כל סוגי המנעולים לכן כל החלפה מתבצעת על המקום לא לפני שהאזור בטוח ב100%).
  • פריצת רכבים – אנו מספקים פריצת רכבים ללא גרימת נזק לרכב, לרבות רכבים גרמנים בעלי מנגנוני נעילה מורכבים יותר. הפריצה מתבצעת בקפדנות רבה תוך תשאול בעל הרכב לפני הפריצה, על מנת להיות בטוחים שאכן מדובר ברכב של מזמין השרות.
  • שרותי חילוץ – אבישי וצוות עובדיו בעלי ידע מקצועי לצורכי חילוץ ו/או כל צורך אחר המזהה את הצורך במנעולן איכותי שיציע שירות זמין ומהיר לכל לקוח הזקוק לכך. בנוסף ללקוחות פרטיים, השירותים ניתנים גם לעסקים, חנויות ומשרדים.

חשוב לציין כי מנעולן אפשר למצוא בקלות, אבל שירות איכותי ומקצועי, הוא כבר לא סטנדרט כפי שהיה פעם. לכן אני וצוות העובדים שלי, מציעים לכם רמה אחרת של שירות ומקצועיות, תוך התחשבות בצרכים או במצוקות של אנשים שנתקעים מחוץ לבית, מחוץ לרכב ואולי תתפלאו – גם בתוך הרכב.

התקשרו אליי בכל שעה – 052-7374451 זמינות 24/7 ! אבישי המנעולן

מלאו את הפרטים ותענו בהקדם