אודות

תעודת עוסק מורשה - אבישי המנעולןאבישי מנעולן מומחה במגוון רב של שרותי פריצה ובמחירים הנוחים ביותר!

  • שרות פריצת מנעולים – אבישי מעסיק מנעולנים הבקיאים בפריצה, החלפה ותיקון כל סוגי המנעולים – מהפשוטים ביותר ועד המסורבלים והמתקדמים יותר.
  • החלפת מנעולים – החלפת מנעולים מקצועית תוך דקות ספורות במקרים של נזק למנעול כתוצאה מפעולת הפריצה. אבישי מחזיק במלאי של כל סוגי המנעולים לכן כל החלפה מתבצעת על המקום לא לפני שהאזור בטוח ב100%).
  • פריצת רכבים – אנו מספקים פריצת רכבים ללא גרימת נזק לרכב, לרבות רכבים גרמנים בעלי מנגנוני נעילה מורכבים יותר. הפריצה מתבצעת בקפדנות רבה תוך תשאול בעל הרכב לפני הפריצה, על מנת להיות בטוחים שאכן מדובר ברכב של מזמין השרות.
  • שרותי חילוץ – אבישי וצוות עובדיו בעלי ידע מקצועי לצורכי חילוץ ו/או כל צורך אחר המזהה את הצורך במנעולן איכותי שיציע שירות זמין ומהיר לכל לקוח הזקוק לכך. בנוסף ללקוחות פרטיים, השירותים ניתנים גם לעסקים, חנויות ומשרדים.

חשוב לציין כי מנעולן אפשר למצוא בקלות, אבל שירות איכותי ומקצועי, הוא כבר לא סטנדרט כפי שהיה פעם. לכן אני וצוות העובדים שלי, מציעים לכם רמה אחרת של שירות ומקצועיות, תוך התחשבות בצרכים או במצוקות של אנשים שנתקעים מחוץ לבית, מחוץ לרכב ואולי תתפלאו – גם בתוך הרכב.

התקשרו אליי בכל שעה – 073-7054186 זמינות 24/7! אבישי המנעולן

מלאו את הפרטים ותענו בהקדם

    Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220