מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

מנעולן באופקים

מנעולן באופקיםאופקים עיר המונה כ-25,000 איש, עיר שעם הזמן הולכת ומתקדמת, עסקים רבים הולכים ונפתחים ותושבים רבים עוברים לגור שם. כחלק מתפקידו של אבישי, מנעולן באופקים הוא לתת שירות לכל אותם תושבי אופקים והסביבה ולייעץ להם על מנת שיוכלו למגן טוב את ביתם.

עיקר השרות הוא להגיע ללקוח ולדעת לתת לו את העצה הטובה ביותר כדי למגן את הדלת בצורה הבטיחותית ביותר, ובכדי שהלקוח יוכל ללכת לישון ב”ראש שקט”.

רבים העוברים דירה באופקים מזמינים אותי על מנת להחליף מנעול לביתם. ברגע שאני מגיע ללקוח באופקים, תפקידי הוא להציע ללקוח מבחר רחב של מנעולים שמתאימים לדלת שלו והוא לפי תקציבו יבחר את המנעול שמתאים לו.

לכל מנעול יש מחיר אחר ואיכות שונה המתבטאת ע”י זמן האחריות, שאני בתור מנעולן באופקים נותן ללקוח עבור אותו מנעול.

אלו שרותי מנעולן אני מציע לכם באופקים?

תיקון דלתות באופקים

אסור לזלזל בצילינדר איכותי וטוב כמו שאסור יהיה לזלזל בדלת טובה ובטיחותית. צילינדר איכותי וטוב זהו צילינדר שיהיה עמיד לאורך זמן בעל מנגנון נגד קידוח, לכן תפקידי הוא גם לדלת לתקן דלתות באופקים.

באופקים ישנם דלתות רבות ישנות כמעט מעל ל-20 שנה ולא לכולם יש את הכסף להחליף דלת חדשה ולכן הם מזמינים אותי כדי לתקן את הדלת שלהם באופקים.

  • תיקון דלת באופקים יכול להתבצע ע”י שימון קל במקרה הקל ויכול להגיע להחלפת מנגנון במקרה הכי גרוע.
  • לכל דלת יש מנגנון שונה ולכן מחיר העבודה והמנגנון שונה בהתאם לכל דלת.

פריצת רכבים ומנעולים באופקיםשכחת את המפתח בתוך הרכב באופקים?

כחלק מהשירות שלנו אנו פורצים את כל סוגי הרכבים הקיימים באופקים, שירותי פריצת רכב באופקים זהו שירות נלווה לכלל השירותים שאנו מציעים.

העבודה שלנו מחייבית אותנו לעבוד 24 שעות ביממה סביב השעון ולתת מענה לכלל תושבי אופקים והסביבה.

פריצת רכבים באופקים – זה מה שאנחנו יודעים לעשות.

שרותי מנעולן באופקים ללא גרימת נזק לדלת

מנעולן באופקים זה לא רק רכבים וכספות, כדי לפרוץ דלת פלדה צריך מנעולן מוסמך שיודע לפרוץ מנעולים באופן מקצועי, יעיל ומדויק עם מינימום נזק. כל החכמה היא לדעת לפרוץ את דלת כניסת הבית מבלי להסב נזק לדלת עצמה אלא רק למנעול עצמו.

כל איש מקצוע בתחום יודע כי ברגע שפורצים את מנעול הבית מומלץ מאוד להחליפו. (בניגוד לדלת שלא תמיד אפשר יהיה להחליף על המקום) לכן אל תיגעו בדלת לבד.

קראו עכשיו למנעולן באופקים.

כמי שנותן שירות בכל אזור הדרום, לקוחות כבר נוהגים לכנות אותי מנעולן בדרום. השירות שלח בתור מנעולן אופקים הוא מהיר ואיכותי לכל האזור.

אז אל תהססו, חייגו לאבישי וקבלו את השירות בטוב ביותר בעיר, 24 שעות ביממה (לכל סוגי המנעולים והדלתות, כספות ורכבים).

פורץ מנעולים אצלכם באופקים בתוך דקות!

פורץ מנעולים באופקים ידאג  לפרוץ עבורכם כל סוג של מנעול; לדלתות, רכבים, מחסנים ועוד. שרות פריצה עבור מנעולי דלתות פלדה הוא השכיח ביותר. על מנת לפרוץ מנעול זה, חובה על המנעולן להיות מוסמך ומקצועי על מנת למזער את הנזק כמה שניתן. כל החכמה היא לדעת לפרוץ את דלת כניסת הבית מבלי להסב נזק לדלת עצמה אלא רק למנעול עצמו..

כל איש מקצוע בתחום יודע כי ברגע שפורצים את מנעול הבית מומלץ מאוד להחליפו. לכן אל תעשו זאת לבד, קראו כעת למנעולן מוסמך לפרוץ מנעולים באופקים.

השירות שלי בתור פורץ באופקים הוא מהיר ואיכותי ולכל אזור בעיר.

אז אל תהססו, חייגו לאבישי וקבלו את השירות בטוב ביותר בעיר, 24 שעות ביממה (לכל סוגי המנעולים והדלתות, כספות ורכבים).

שאלות נפוצות של לקוחות

מדוע הדלת לא עבדה? מדוע המנעול סירב להסתובב?

רק לאחר פריצת המנעול יהיה ניתן לאבחן את הבעיה. אבחון שלי בתור מנעולן יציג חוות דעת מקצועית –  האם נהיה חייבים להחלפת מנעול לבית או שאולי מדובר בשימון קל לעבר המנגנון.

מה קורה לאחר הפריצה?

ברוב המקרים, אהיה חייב להחליף צילינדר. רוב הפריצות מצריכות קדיחה בחור המנעול לכן נהיה מחוייבים להחליף לצילינדר חדש עבורכם.

מה היתרון שלי בתור מנעולן?

  • אני ידע תמיד כיצד לפעול במצבי חירום ולחץ הרגיע את הלקוח שלי.
  • מספק שרותי מנעולן 24 שעות ביממה.
  • מגיע עד 20 דקות מרגע הקריאה.
  • תמיד מקפיד להעניק עבור לקוחותי שרות אדיב ומקצועי במחירי שוק משתלמים.

תקועים באופקים? אין לכם מה לדאוג!

חייגו כעת או מלאו את הפרטים בטופס ומנעולן יגיע אצלכם תוך דקות ספורות!

מלאו את הפרטים ותענו בהקדם