מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

מנעולן בדימונה

מנעולן בדימונהאבישי הנו מנעולן בדימונה והסביבה, מעניק מגוון שרותים מתקדמים לכל סוגי הדלתות והמנעולים בעיר. אבישי ידאג להגיע לכל תושב דימונה תוך זמן קצר ולספק שירות אמין ומקצועי ללא פשרות. דימונה היא עיר קטנה ולא תמיד ניתן למצוא מנעולן שיהיה זמין לקריאה תוך דקות ספורות. אבישי זמין באופן מידי 24/7 לכל אזורי העיר, ומציע שרותי מנעולן מגוונים הנעשים במקצועיות רבה, שרותיות וכמובן במחירי השוק המקובלים.

 להזמנה מידית חייגו כעת לאבישי, מנעולן מוסמך בדימונה!

פורץ מנעולים בדימונה, למצבים לא שגרתיים.

פורץ מנעולים בדימונהאבישי הינו מנעולן בדימונה שמעניק שרותי פריצת מנעולים ברחבי העיר, בכל שעות היממה וערוך לכל תרחיש שעלול לקרות בכל שעה; מנעול שהתבלה ואינו ניתן לפתיחה או אובדן פתאומי של צרור המפתחות. מצבים כאלה גם קורים דווקא בזמן שאנחנו ממהרים מכל סיבה, לכן אבישי יהיה זמין עבורכם גם במצבי חירום. אם נכנסתם ללחץ או פניקה אל תסובבו את המפתח בכוח!

מנעו את הנזק וחייגו כעת לפורץ מנעולים בדימונה!

שרותי תיקון דלתות בדימונה

שרותי דלתות חשובים, אך לא נגישים כתוצאה ממחירים גבוהים וזמני הגעה ארוכים של החנות ממנה רכשתם את הדלת. לכן, ישנה אלטרנטיבה אחרת והיא שרותי תיקון לדלתות על ידי מנעולן בדימונה שידוע בשירותו המהיר והזמין! אבישי המנעולן עובד עם צוות עובדים הבנוי רק אנשי מקצוע מיומנים וצוותים מקצועיים המתקנים את סוגי הדלתות בדימונה. העבודה מתבצעת תוך שימוש בטכנולוגיה וכלים מתקדמים, מתוך רצון לשפר ולייעל את השירותים, גם מבחינת זמני הגעה מהירים, וגם מבחינת התיקון עצמו.

להזמנת שרות לדלת שלכם בדימונה, חייגו עכשיו לאבישי המנעולן!

שאלות וטיפים לגולשים

טיפים חשובים לתחזוק נכון של הדלת

פרט שרבים אינם מודעים אליו, הוא נושא החשיבות בטיפול ותחזוק תקופתי של הדלת. פעולות פשוטות יחסית, יכולות לחסוך לכם זמן וכסף!

אבישי המנעולן מציג בפניכם כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם לשמור על דלת תקינה לאורך זמן רב:

 • שימון  תקופתי של המנעול
 • החלפת גומיות בסיס הדלת
 • מניעת מכשולים בעת פתיחה או סגירה של הדלת
 • שמירה על אזור שטוח באזור רצפת הדלת

למה כדאי לכם להזמין דווקא אותי?

 • מורשה מטעם משטרת ישראל.
 • בעל כל התעודות הנדרשות על מנת לעסוק בתחום זה.
 • בעל מוניטין וניסיון רב.
 • מנעולן זהו מקצוע עם הרבה אחריות, לכן אנו בחברתנו דואגים לעזור ללקוחות שלנו למגן את הבית בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע פריצה לדירה !
 • אבישי בעל הכרה אבסולוטית של כל חלקי העיר דימונה. מכיר כל סמטה בשביל לקצר את זמני ההגעה ואת כל אזורי התעשייה והמפעלים סביב העיר.
 • אבישי מבין את החשיבות של מיגון הבית לכן מקפיד שכל דלת חייבת להינעל בעזרת אמצי המיגון והנעילה האיכותיים והעמידים ביותר.
 • גם אם מפתחות הרכב נשכחו בתוכו, אבישי מציע שירותי פריצת רכבים לתושבי העיר, עד 20 דקות זמן הגעה.

אסור לשכוח! המנעול של דלת הכניסה תפקיד חשוב בשמירת הביטחון של הבית, לכן אני מציע בקיאות ומיומנות מלאה.

מהם מגוון התקלות המצריכות הזמנת מנעולן?

פורץ מנעולים בדימונהתקלות שכיחות יש בדלתות פלדה וגם בדלתות עץ. הרבה פעמים כשדלת מתיישנת, היא בדרך כלל שוקעת כלפי מטה מה שבעצם גורם לבריחים לזוז לצדדים ולא להיכנס לתוך הקורה ברגע הנעילה.

מצב זה גורם לצילינדר לא להסתובב וכתוצאה מכך המנגנון של הדלת יכולה להיהרס.  לכן חשוב מאוד להזמין מנעולן בדימונה כדי שייתן את המענה המהיר ביותר לדלת.

כל דלת צריך להיות מוגנת ואטומה, החל מהצילינדר עד למנגנון של הדלת.

ישנן לא מעט דלתות ישנות בעיר ולכן מומלץ כל כמה זמן לשמן את אזור הבריחים על מנת לגרום לדלת לעבוד בצורה חלקה וטובה.

אתם מוזמנים לחפש אותנו גם בפייסבוק לעוד טיפים והמלצות על אבישי המנעולן שלכם 🙂

לקבלת פרטים נוספים, מלאו את הטופס ותענו בהקדם!