מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

מנעולן ברחובות

מנעולן ברחובותרחובות היא עיר גדולה יחסית עם לא מעט תושבים ובעלי עסקים הנעזרים בשירותיו של מנעולן. אבישי הנו מנעולן ברחובות שיתן פתרון לכל מענה הקשור לדלתות ומנעולים.

השרות זמין 24/7 גם במצבי חירום בהם נתקעים מחוץ לדלת בשעת לילה מאוחרת. המנעול יכול להיתקע מהרבה סיבות שונות, לכן שירותי מנעולן בסיסיים כמו פריצה,החלפה ותיקונים, יכולים להיות נחוצים מאוד.

מומלץ ולא לנסות לעשות זאת באופן עצמאי, אלה רק על ידי מנעולן מוסמך.

זקוקים לשרותי מנעולן ברחובות עכשיו? חייגו כעת לאבישי, המנעולן שלכם ברחובות!

פורץ מנעולים זמין ברחובות 24/7

פורץ מנעולים ברחובותאם נקלעתם למצב שאתם נעולים בתוך הבית או מחוץ לדלת ללא מפתח, חשוב להזמין פורץ מנעולים שיהיה זמין ברחובו, על מנת שיגיע במהרה לאזורכם ויטפל בכל תקלה שלא תהיה.

נראה לפעמים שכל אדם יכול להציג את עצמו כמנעולן מהשורה, אך היזהרו ממקרים כאלו!

יש לזכור כי כל פורץ מנעולים חייב להחזיק ברשותו רישיון לעסוק בפריצה לכן אל תהססו לבקש במידה ואתם חשים באינטראקציה מוזרה.

הרישיון ניתן על ידי משטרת ישראל לאחר תהליך ביורוקרטי והצגת תעודות יושר.

לכן אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים ברחובות אמין ומקצועי, זה בדיוק הזמן לחייג לפורץ המתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים!

מגוון רחב של שרותי מנעולן ברחובות

שירותי פריצה – שירות זה הוא שם כולל למגוון רב של מנעולים הקיימים בשוק – ויש לא מעט. הרי חשבו לרגע כמה דלותות ומגוון סוגי מנעולים המורכבים הקיימים בשוק וודאי תראו כי יש לא מעט. את המנעולים ניתן למצוא על דלתות ראשיות של הבית, דלתות פנימיות, דלתות של מחסנים, על כספות, דלתות של רכבים, מנעולים של אופנועים, של שערים ועוד.

למעשה, כלל מנעולים אלו יכלים להיתקע בחלוף השנים או בכלל המפתחות יכולות ללכת לאיבוד או להיגנב, כך שיש לא מעט פעמים בהם אנשים זקוקים באופן מיידי שירותיו של מנעולן ברחובות שיגיע במהירות האפשרית לבצע פריצה למנעולים אלו.

שירות להחלפת מנעוליםשירות החלפת מנעולים מבצעים גם במקרים של מעבר דירה, הרי כאשר נכנסים לבית חדש וודאי תרצו כי המפתחות יהיו רק ברשותכם ולא לקחת סיכון כי מפתח נוסף נשאר אצל הדייר הקודם.

שירות שכפול מפתחות וקידוד שלטים לרכב– שירות זה הוא קלאסי ונפוץ, מנעולנים רבים עובדים בשיתוף פעולה עם חנויות אלו ואף חלקם מחזיקים בחנויות אלו, כך שהם מעניקים את שירות זה ללקוחות. הדבר חשוב יותר כאשר מדובר בשכפול מפתחות המתבצע על ידי כרטיס חכם, או כאשר מדובר על קידוד שלטים לרכב.

פורץ רכבים ברחובות, ללא גרימת נזק

פריצת רכב ללא נזק
בנוסף לפריצת מנעולים, אבישי מציע שירותי פריצת רכבים ברחובות. חשוב לציין כי שירותי פריצה לרכבים אינו מובן מאליו והוא דורש בקיאות מלאה וידע מקצועי בכל סוגי הנעילה של כל הרכבים הקיימים בשוק. רוב יצרני הרכב כיום מקפידים לפתח מנגנוני נעילה משוכללים המקשים על גנבי מכוניות לפרוץ לרכב ולגנוב אותו.

ישנן גם חברות ליסינג לא עושות חיים קלים ללקוחותיהם ודורשים מבעל הרכב להתקין מערכות נעילה מתוחכמות שיקשו את פריצת הרכב כמה שניתן.

לכן אם החלטתם להזמין פורץ רכבים ברחובות, חשוב לוודא כי מדובר בפורץ מקצועי, אשר מכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק הרכב ומחזיק ברשותו כלים וציוד לצורך פריצת הדלת בצורה בטיחותית מבלי לגרום נזק לדלת או לחלקי הרכב השונים.

לפרטים נוספים על מגוון השרותים ברחובות חייגו כעת או מלאו את הטופס

שאלות תשובות וטיפים לגולשים

האם ניתן להזמין שרות תיקון למנעול?

סוגי מנעוליםעם ההתקדמות הטכנולוגית כיום, נראה כי יש לא מעט מנעולים חדשניים בשוק המורכבים ממנגנוני נעילה משוכללים מאוד המסוגלים כמעט תמיד למנוע פריצה לבית. לכן מומלץ עבור כל בעלי דירות להתעדכן בחידושים הקיימים ולרכוש מנעולים מתוחכמים לשדרוג הביטחון הביתי.

לכן, אם מצאתם תקלה במנעול של הדלת ברחובות, הזמינו מיד מנעולן פורץ מנעולים שיציע שירות תיקון מנעולים במידת הצורך.

לפרטים נוספים אודות שרותי הפריצה ברחובות, חייגו כעת או מלאו את הטופס ונענה בהקדם:

Rate this post