מנעולן ביקנעם

שירות של מנעולן מקצועי יספק לכם מגוון של פתרונות ביניהם החלפת צילינדר, החלפת מנעול, פריצת רכבים, פריצת דלתות במבנים שונים וכו'. לא פעם נתקל במצב שבו אבד לנו צרור המפתחות או שהם נגנבו או שהמפתחות תקועים במנעול ומסרבים להסתובב, מה שמאלץ אותנו להישאר תקועים מחוץ לבית. הדבר הנכון ביותר לעשות ברגע זה, יהיה להזעיק מנעולן מוסמך שיחלץ אתכם מיד מהבעיה ולא חלילה לנסות בעצמכם כי אתם עשויים לעשות נזק בלתי הפיך לדלת עצמה.  

אם אתם במקרה מתגוררים באזור יקנעם, מנעולן ביקנעם ישמח להגיע עד אליכם לכל בעיה עם הדלת או המנעול. בהגיעו, הוא יזהה בדיוק את הבעיה וידע לפתור אותה במיומנות. רק למנעולן מוסמך יש את כל הכלים והידע לבצע החלפה או תיקון ביעילות ללא שום נזק לשאר חלקי הדלת, מה שעשוי להכניס אתכם להוצאות יקרות, במידה ותאלצו להחליף דלת.

מנעולן ביקנעם

כל התיקונים בדלתות

למנעולן ביקנעם מוסמך יש את כל הידע בתיקוני דלתות אם זה במנעול או בהחלפת צילינדר, אמנם מדובר בפעולה לא מסובכת, אך ללא ניסיון וידע אפשר לגרום לדלת נזק בלתי הפיך. המנעולן שתזעיקו חייב להחזיק במסמכים המעידים על היותו מנעולן ביקנעם, מוסמך עם אישור מטעם משטרת ישראל. בנוסף, מצופה ממנו להגיע לכל זירה לא יותר מאוחר מעשרים רגעים.

החלפת צילינדר ביקנעם

החלפת צילינדר או מנעול של דלת כמו פלדלת או דלת רב בריח היא פעולה שתדרוש מכם ידע, ניסיון והרבה אחריות, כמו כן, שימוש בכלים וציוד נכון ומקצועי. במקרים בהם יש שחיקה של הדלת או בלאי במנגנון שלה או במידה ואבד לכם המפתח או שאתם נכנסתם זה עתה לדירה חדשה ביקנעם ומעוניינים להיות המחזיקים הבלעדיים של מפתחות הבית ולא אף איש מקצוע אחר שטיפל בה קודם לכן, כולל הקבלן של הבית, תבקשו להחליף מנעול ממנעולן מוסמך. במסגרת ההחלפה יקבל הלקוח מהמנעולן כמה מפתחות יחד עם אחריות על הצילינדר או המנעול שקנה. מחירים של החלפת מנעולים או צילינדרים הינם מחירים שמשתנים בהתאם לסוג המנעול והדגם.

מנעולן בבאר שבע והסביבה

היום יש מנעולנים מוסמכים בערים השונות. גם בדרום הארץ תוכלו למצוא את אבישי מנעולן בבאר שבע 24/7. אבישי יספק לכם את השרות המהימן והמקצועי ובעיקר האיכותי ויגיע במהירות לכל מקום. אבישי מכיר את המקצוע ויש לו ותק וניסיון של שנים במגוון של סיטואציות בהם אנשים מצאו עצמם תקועים מחוץ לרכב או לבית בשעות הקטנות של הלילה או בחגים ומועדים.

אבישי תמיד נחלץ לעזרת לקוחותיו ומרגיע אותם במידת הצורך. הוא מכיר את התחושה של התסכול ומתחשב בה ולכן כל עבודתו נעשית במקצועיות ורגישות רבה. הוא מכיר את העיר באר שבע ויודע איך להגיע לכל רחוב וסמטה בעיר על מנת לסייע במהירות האפשרית.