התקנת אזעקה לבית ולעסק

בנוסף לשרותנו הרגילים אנו מציעים ללקוחות פרטיים ועסקיים, מבחר שלם של התקנת אמצעי מיגון לבית או למשרד: מצלמות נסתרות, מערכות אזעקה, חיישני תנועה, חיישני נפח ועוד. אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו להשיג את מלוא הביטחון באמצעות מערכות מיגון משוכללות! שרותים אלו ניתנים במחירים נוחים, ובאחריות מלאה על כל המוצרים החדשים. לקבלת פרטים על התקנת אזעקה לבית או לעסק, חייגו עכשיו!

לראות מבלי להיראות

בהתאם לצורך, אנו מתאימים ללקוחותינו פתרונות מיגון מקיפים הכוללים מערכות אזעקה מתקדמות, מערכות מצלמות אבטחה נסתרות, ועוד שורה של אמצעי מיגון אותם ניתן לשלב בפתרונות שאנו מציעים. לפני שאתם מתקינים מערכות מיגון חשוב שתשאלו לפני את השאלות הנכונות

עד כמה צפייה בבית על גבי מסך תוכל לסייע לכם ולהפך (צפייה מהבית במשרד)?

עד כמה השגחה במאמץ מינימלי תוכל לסייע לכם, בהנחה ואתם מבצעים עוד כמה משימות במקביל?

ובכן, אם עניתן בחיוב על לפחות שאלה אחת כנראה שאתם זקוקים להתקנת מערכות מתקדמות שיאפשרו שליטה מרחוק ומכל מקום.

אבישי מציע להתקין עבורכם מגוון רב של מערכות מיגון כגון אזעקה ומצלמות נסתרות לבית ולעסק, בכל קנה מידה, ובכל רמה טכנולוגית !

מערכת אזעקה לבית ולעסק

מערכת אזעקה היא מערכת המשגיחה על המרחב הפרטי שלנו מפני פריצה בלתי מורשית, יחד עם זאת, הרבה פעמים היכולת שלנו לראות מה קורה במהלך עבודת האזעקה, מסייעת לנו לבדוק בדיוק מה קורה שם, כיצד אנו צריכים להגיב, ובמקרים מסויימים גם להשיג תוצאות חיוביות לאחר מעשה, אם נעשה.

אבישי המנעולן מציע שירותי התקנת מערכות אזעקה היקפיות. אנו מתקינים אזעקות ומצלמות, ומעניקים שירות ואחריות מלאים על כל מוצר שמסופק על ידינו ועל טיב העבודה עצמה. אצל אבישי יש אפשרות לבחור מבין מגוון אזעקות רב, מערכת שתתאים באופן מדויק לצורך ולמטרה שבגללה אתם מעוניינים להתקינה.

מערכות האזעקה היום מסוגלות לספק לכם התראה באמצעות קו הטלפון הביתי, האינטרנט וכמובן באמצעות רשת סלולרית. השליטה מרחוק במערכת הינה מלאה ומאפשרת חוץ מלכבות ולהפעיל אותה, לשמוע למשל מה קורה בתוך הבית בזמן הפריצה, ועוד המון פונקציות שיאפשרו לכם שליטה מלאה במערכת, וברכוש הפרטי שלכם.

אנו בקיאים בהתקנה של כל סוגי האזעקות ומעבירים את הלקוח הדרכה יסודית על הפעלת המערכת, ואחריות מלאה עבור המכשירים.

מערכות מיגון מתקדמות נוספות

אם אתם מתגוררים באזור באר שבע למעוניינים לשדרג את רמת המיגון על הבית או המשרד? אנו הכתובת הנכונה בשבילכם ! לאחר שנבחן את מורכבות ההתקנה בהתאם לנכס, נוכל להציע לכם מערכת אזעקה הכוללת מצלמות נסתרות. .

ישנה גם אפשרות להגדיר למצלמה הגדרה קבועה למשל; כאשר המצלמה נשברת מאיזושהי סיבה, למשל על ידי שבירה מכוונת, המצלמה מסונכרת לאזעקה גם במצב זה ותהיה מסוגלת להפעיל את האזעקה. התקנות מצלמות נסתרות מתבצעת על ידי צוות מקצועי המתמחה בתחום המיגון והאזעקות.

מלאו את הטופס לפרטים נוספים

    Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220