התקנת עינית דיגיטלית

התקנת עינית דיגיטלית בבאר שבע אם אתם מעוניינים בעינית דיגיטלית, אבישי המנעולן הוא האיש שלכם. אבישי מקפיד להתעדכן כל העת בכלים ובטכנולוגיות החדישים ביותר בתחום המנעולנות ואמצעי הביטחון, כך שיש לו את הידע והכלים הדרושים להתקנת עינית דיגיטלית בהצלחה.

אבישי המנעולן זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומעניק שירות בדרום הארץ ובמרכזה.

הזמנת העינית והתקנתה ייעשו במהירות האפשרית, תוך מתן שירות אדיב ויעיל. עם אבישי המנעולן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתוך זמן קצר, תהיה מותקנת אצלכם עינית דיגיטלית מדגם מתקדם. הקץ לדאגות – מעכשיו תוכלו לשהות בבית ולצאת ממנו בראש שקט.

מהי עינית דיגיטלית לדלת

התקנת עינית דיגיטלית לדלת

אף אחד לא מעוניין שיפרצו לביתו או למשרדו ויגנבו מהמקום חפצים ומסמכים יקר-ערך, שלא לדבר על כסף שהורווח בעמל רב. אך כדי שזה לא יקרה, יש להשתמש באמצעי ביטחון שונים שימנעו כניסה של גורמים לא מורשים או פורצים.

לרוע המזל, במרבית המקרים מנעול כבר אינו מספיק: הפורצים של היום מתוחכמים ומיומנים בפריצת דלתות נעולות בעזרת טכניקות שונות. לכן, כדי להגן על ביתכם או על משרדכם בצורה האופטימלית, מומלץ למגנם באמצעי ביטחון מתקדמים שימנעו פריצות ויתריעו על נוכחותם של גורמים חשודים בקרבת המבנה.

אחד מאמצעי ביטחון אלה שזוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות הוא העינית הדיגיטלית. עינית דיגיטלית היא מצלמה אשר מוצמדת לדלת המבנה ומחוברת למסך LCD. היא מצלמת בזווית רחבה את הנעשה מחוץ לדלת ומקרינה תמונה ברורה אל המסך, כדי שתוכלו לבדוק מבפנים מי נמצא בחוץ.

הווידאו שמצלמת העינית נשמר בכרטיס זיכרון, כך שניתן לצפות אותו בדיעבד. המסך הרחב של העינית מאפשר גם לילדים ולאנשים שאינם מגיעים לגובהה להתבונן בה, כמו גם לקשישים ואנשים שראייתם לקויה. בנוסף, העינית מצויידת באור אינפרא-אדום כך שהיא מאפשרת צילום בתנאי חושך.

על פי רוב התקנת התקנת עינית דיגיטלית לדלת הינה פשוטה ומהירה ואין חיווט שצריך להתעסק אתו.

יתרונות בהתקנת עינית דיגיטלית לדלת

אז למה כדאי לכם להתקין עינית דיגיטלית בבית או במשרד? ובכן, יש לכך כמה יתרונות:

  • גם אם איש מבוגר או ילד נמצא לבד בבית, הוא יכול להרגיש מוגן בכך שהוא יכול לדעת בקלות מי נמצא מחוץ לבית
  • התקנת העינית הדיגיטלית פשוטה במיוחד
  • קל להפעיל את העינית הדיגיטלית: לחיצה אחת והמסך מציג מה שמתרחש בחוץ
  • כל התמונות והסרטונים מאוחסנים בכרטיס הזיכרון, מה שמאפשר לשלוף אותם בקלות במקרה שדרושה הוכחה לאירוע של ניסיון פריצה
  • בנוסף, ההקלטה מאפשרת לכם לדעת מי ביקר בבית/במשרד בהעדרכם

מלאו את הפרטים ותענו בהקדם האפשרי

    Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220