פורץ רכבים

פורץ רכבים

אם מצאתם את עצמכם תקועים עם הרכב, בין אם מדובר בבעיה בסוויץ' או במנגנון הנעילה, מומלץ לפנות לפורץ רכבים מוסמך שידע לתת מענה מקצועי וזמין.

האתגר הגדול הוא פריצה לרכבים ללא גרימת נזק. כך יהיה ניתן להמשיך לתפעל רגיל את הרכב ללא הפרעה לאחר הפריצה.

אבישי המנעולן מציע שירותים אלה ברמה גבוהה וניתן לפנות אליו לקבלת שירותי פריצת רכבים בכל שעה!

אנו פועלים 24 שעות גם במתכונות חירום למקרים בהם:

 • הרכב נתקע באמצע הכביש
 • לא קיימת אלטרנטיבה אחרת למשל; להזמין גרר
 • אין מוסכים זמינים המטפלים בתקלות במערכת הנעילה של הרכב

זה לא נעים אמנם אבל גם לא נורא. פורץ רכבים מקצועי ידע לפרוץ את כל סוגי המכוניות בכל זמן ובכל עת!

אלו שרותים ניתנים על ידי מנעולן רכב?

אבישי המנעולן מציע מגוון רחב של שירותי פריצה, תיקון מפתחות ומנגנוני נעילה במקצועיות רבה, תוך שמירה על דיסקרטיות ורגישות מול הלקוח. אנו מציעים שרותי פריצה לכל סוגי הרכבים כולל אופנועים.

בנוסף, ניתן להזמין מאבישי את השרותים הבאים:

כל דקה חשובה! פריצה מהירה ותקינה לרכב

בסרטון זה תוכלו לראות איך פריצת הרכב מתבצעת במהירות ומקצועיות ללא נזק לדלת הרכב על ידי פורץ רכבים מקצועי:

כאשר נתקעים עם האוטו, על אף שמנסים לחשוב מה הכי נכון וחכם לעשות, לחץ הזמן והמתח הנפשי שחשים עלולים לגרום לכך שלא חושבים בצורה נכונה ורציונלית ולכן עלולים לבצע טעויות. אל תנסו לפרוץ בעצמכם!

צרו קשר עם פורץ רכבים המוסמך לעסוק בתחום ושמחזיק בידו את כל האישורים המשטרתיים הנדרשים.

במידה שאין לחץ של זמן – כדאי לבקש המלצות וחוות דעת מחברים, מכרים או בני משפחה לגבי מנעולנים שסייעו להם בעבר.

שאלות תשובות בנושא פריצת רכבים

פריצת מכוניות באישור משטרהבאופן כללי צריך לומר שכל בעיה הקשורה במפתחות הרכב או במערכת האזעקה תהיה תחת אחריותו של פורץ רכבים. במדינת ישראל לא כל אדם יכול לעבוד בתור פורץ מנעולים (לרכב או לבית) אלא רק לאחר שלמד את התחום וקיבל אישור והסמכה מטעם משטרת ישראל. אז זה בעצם הדבר הראשון שצריך לדעת – שחשוב להזמין אך ורק פורץ שיש לו אישור לעסוק בכך מטעם המשטרה. להלן השירותים שפורץ המנעולים יכול להציע ובמקרים אלה כדאי לא להסס ולהזמין פורץ ללא דיחוי:

 • החלפת סוויץ' לרכב – במצב שבו המפתח תקוע בחריץ ההתנעה ולא יוצא ממנו מסיבה כלשהי.
 • נטרול מערכת האזעקה במידה שאין היא פועלת כשורה – מה שיביא לכך שהאוטו לא יתניע.
 • שכפול מפתח לאוטו – ישנם מקרים רבים שבהם אדם זה או אחר יזדקק למפתח נוסף וחשוב לפנות אל איש מקצוע שיוכל לסייע בכך.
 • תיקון מפתחות לרכב – לעיתים אין צורך במפתח חדש אלא בתיקון של המפתח הקיים – שיוף, יישור, ניקוי או כל פעולה אחרת שבזכותה המפתח יפעל כשורה.
 • תיקון מנעולים לרכב – הכוונה היא למנגנוני הנעילה בדלתות, אם מבפנים או מבחוץ. רק פורץ מוסמך יידע בדיוק מה לעשות בצורה בטוחה שתחזיר את המנגנון לפעילות תקינה.
 • החלפת מנעול לרכב – על פי שיקול דעתו של הפורץ ייתכן שיהיה צורך להחליף את המנעולים במקום אלה הקיימים שאינם תקינים או שעומדים לצאת מכלל פעולה בזמן הקרוב.

חשוב לדעת שפורצים מוסמכים ומקצועיים עובדים ומציעים שירותים בדרך כלל מסביב לשעון בכל שעות היממה, שכן תקלות במנעולים או במפתחות עלולות לקרות גם בשעות הלילה והרי אי אפשר להמתין עד לשעות הבוקר על מנת להזמין את איש המקצוע לטפל בבעיה.

חשוב לשמור בהישג יד את מספר הטלפון של פורץ רכבים מוסמך על מנת שאפשר יהיה לשלוף אותו בדיוק בזמן שצריך וכך לא יתרחש שום עיכוב בהזמנתו של הפורץ. לנושא הזמן יש חשיבות גבוהה ולא כדאי לבזבז זמן כאשר מתגלה תקלה במנעול של הרכב או של הבית.

להזמנת פורץ רכבים מיידית, חייגו עכשיו לאבישי 073-7054186! לפרטים נוספים באפשרותכם למלא את הטופס מתחת:

כאמור, הדבר החשוב ביותר לזכור הוא לא להילחץ ולשמור על קור רוח. כדאי מאד לשמור ברכב כרטיס או מגנט של מנעולן בהישג יד המוסמך גם לפרוץ רכבים.  וכך אפשר מיד להתקשר, מבלי לחפש רעיונות אל מי כדאי לפנות.

חשוב להגדיר כבר בשיחת הטלפון מה הבעיה בדיוק, על מנת שהמנעולן  יגיע כבר מוכן עם כלי העבודה המתאימים. ככל שתפרטו יותר מבעוד מועד על הבעיה, כך הוא יוכל להציע חלופות או שירותים שיתאימו בדיוק למצב הנתון.

כפי שצוין, הפריצה אינה גורמת כלל נזק לרכב עצמו. היא מתבצעת על ידי הכנסת כרית מבעד הדלת של הרכב וכאשר היא מתנפחת, נוצר רווח המאפשר להכניס מקל שבאמצעותו ניתן לתפעל את מערכות הנעילה בתוך הרכב.

מחירי פריצת רכבים בבאר שבע יכולים לנוע בין 150 ל 350, תלוי ברכב עצמו. כמובן שפריצת רכבים בשעות הלילה יקרה יותר ולכן המחיר יהיה בהתאם.

ישנם רכבים גרמניים בעלי מערכות נעילת  ואקום מתקדמות, כך שעלות פריצת רכב גרמני עלולה להתייקר עקב כך.

מנעולן רכב מקצועי יצטרך תמיד להתעדכן במערכות הנעילה המתקדמות ביותר ובמיוחד לרכבים החדשים שזה עתה יצאו לשוק. כפי שצוין, אבישי בקיא בפריצה לכל דגמי הרכבים לרבות:

אוודי (אודי), במוו- כל הדגמים, בראבוס, ביואיק, פורד- כלהדגמים, קרייזלר, קורבט, דודג', פרארי, פיאט, שברולט, GMC ,JEEP, יגואר, הונדה, קאדילק, לנד רובר, מוסטנג, מרצדס, מזארטי, יונדאי, אינפיניטי, ניסן, פורשה, פולקסוואגן, לקסוס, מיצובישי, קרייזלר, טויוטה, סובארו, קאיה, איסוזו, מאזדה, פיג'ו, סוזוקי, ניסן, דייהטסו, סקודה, אופל, לקסוס, וולבו, ג'יפ, יונדאי, פיגו, פיאט, סיאט, לאדה.

טיפים לסיכום

שרותי פריצת רכבים אף אחד לא רוצה להיקלע למצב שבו אין באפשרותו לפתוח את הרכב מכיוון שהמפתח תקוע בסוויץ', הרכב הנעול או כל סיטואציה דומה.

גם ברגעי לחץ ומתח המצריכים מאיתנו למצוא באופן בהול פרטי התקשרות של פורץ רכבים, חשוב לדעת מול מי אנחנו מדברים, אילו שירותים הוא יכול לספק וכך ולבחור את איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר.

להזמנת פורץ רכבים מוסמך, חייגו כעת!

לפרטים נוספים על שרותי פריצה לרכב, מלאו את הטופס ותענו בהקדם

  Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220