מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים לבית

אבישי מספק שרותי החלפת מנעולים לכל ערי הדרום. מכיוון שאזור הדרום הוא אזור הפעילות העיקרי הזמינות תיהיה מיידית ומקצועית עבור כל החלפת כל סוגי המנעולים!

לרוב לקוחותיי אני ממליץ להחליף למנעול איכותי וטוב אשר שיחזיק לאורך זמן. אני באופן אישי נותן אחריות למשך שנה כך שמידה ותהיה איזו שהיא תקלה במנעול, אני כאן לשירותכם ואני מחליף את המנעול תמורת אף תשלום. !

לכן, תמיד אמליץ להחליף למנעול עמיד ואיכותי שישמור על הביטחון האישי של הלקוחות שלי.

אני גם מספק ללקוחותיי שרותי החלפה גם במקרי חירום דחופים של תקלה פתאומית 24 שעות ביממה.

אז אם אתם מעוניינים בשרות החלפת מנעולים בדרום לכל מטרה, חייגו כעת לאבישי!

אזורי שרות עיקריים בדרום

מהו צילינדר

החלפת צילינדררוב האנשים מכירים את המילה הזאת כמילה חליפית ל’מנעול’. אבל האמת היא שיש משהו בדברים. צילינדר הוא מנעול לכל דבר עבור כל דלת כזאת או אחרת, בין אם הדלת היא דלת פלדה או עץ.  בסה”כ הכל מדובר בחתיכת מתכת ובמרכזה גלגל שיניים שמסתובבים ברגע שהמפתח מסתובב לו.

ברגע שגלגלי השיניים מסתובבים הם גורמים למנגנון הדלת לזוז על מנת שבריחי הדלת יכנסו ויצאו ממשקופי הדלת וכך בעצם מתבצעת הנעילה.

רבים פונים אלי מדי יום על מנת להחליף צילינדר לבית,ישנם מבחר רחב מאוד בשום של צילינדרים שמתאימים לדלת שלכם. לכן, ברגע אני מגיע ללקוח אני מראה לו מבחר של צילינדר על מנת שיתרשם. לכל צילינדר איכות שונה ואחריות שונה,וכמובן המחיר בהתאם עבור כל צילינדר שתבחרו.

בעלי דירות מושכרות אינם ממהרים להחליף למנעול עמיד ואיכותי לבית מכיוון שהם יודעים שהם עוזבים את הדירה תוך זמן קצר, להבדיל מבעלי דירות המתגוררים בבית הקבע שלהם.

רבים מהם מעדיפים להשקיע בצילינדר טוב יותר ואיכותי הרבה יותר ובצדק !

בכל מקרה, במידה ותרצו להחליף מנעול לבית,

אבישי הנו ישמח לעשות זאת עבורכם על מנת לתת לכם את המחיר והשירות הטוב ביותר עם אחריות.

כל מנעולן יודע להחליף צילינדר,לא כל מנעולן יודע לתת שירות ומענה אמין ומהיר.

החלפת כל סוגי המנעולים

מנעול חבוי לדלת עץ–  מנעול חבוי לדלת עץ המכונה מנעול “אפס” למעשה המנעול שבו צורת המפתח שלו מוכרת לכולנו. בדרך כל המפתח למנעול “אפס” פותח את כל דלתות החדרים בהנחה ובכל אותם חדרים מותקן מנעול. הסוג השני הוא מנעול חבוי “צילינדר” שבו יחד עם המנעול החבוי המותקן ישנו צילינדר עם מפתחות מותאמים ספציפית לאותו צילינדר כך שלא יהיה מצב שהמפתח יהיה תואם לשאר דלתות החדרים.

מנעול לדלת אלומיניום –   לרוב בבנייני מגורים ישנם דלתות אלומיניום עם זכוכית ששם מותקן מנעול חבוי יחד צילינדר שיכול להיות במידות שונות. מידות המנעול החבוי מאוד חשוב שיהיה מדוייק ותואם לדלת כדי שנוכל להכניס את הצילינדר בצורה חלקה למנעול החבוי.

מנעול לדלת זכוכית – דלתות זכוכית ניתן לראות בדרך כלל בכניסה לעסקים וחנויות. בדרך כלל אין איתם תקלות, אך אם בכל זאת ישנה תקלה  ברוב המקרים הבעיה יכולה להיות או בכל המנעול עצמו (מנעול חובק זכוכית) או בצילינדר.

מנעול תיבת דואר– מנעול תיבת הדואר הינו מנעול פשוט והתקנתו מבצועת בצורה פשוטה ביותר על ידי מנעולן.  אם אין לכם את המפתח לתיבת הדואר שלכם, אנו נשמח לפרוץ את המנעול ולהחליפו באחד חדש.

מנעולי תלייה שונים – מנעול תליה  מותקנים לרוב נמצאים בשרשראות. מנעולי התלייה באים בכמה גדלים שמותאמים לפי הצרכים שלכם.

מנעול lz לסורגים – מנעול זה מותקן בעיקר לסורגים או במחסנים בהם מותקן מנעול זה. המנעול שמפתחותיו בצורת מפתח של כספת,מותקן בסורג עצמו וקרים מקרים בהם המנעול מפסיק לעבוד. החלפתו אינה מסובכת וברוב הפעמים מפרידים שני ברגים קטנים כדי להחליפו באחד חדש. ישנם מקרים בהם המנעול מרותך לסורג כך שנהיה חייבים לחתוך את הריתוך ולהוציא את החדש כדי להחליף באחד ישן.

אם אבד מפתח של מנעול זה,פריצתו צריכה להתבצע אך ורק על ידי פורץ מנעולים מכיוון שפריצת המנעול מבוצעת על ידי חיתוך הלשונית של המנעול. לא ניתן יהיה לפרוץ אותו על ידי קדיחת המנעול עצמו לכיוון כניסת המפתח אלא אך ורק על ידי חיתוך הלשונית על ידי “אבן משחזת”.

צילינדר לדלת רב בריח/חוסם/זרועות או כל דלת פלדלת שהיא – רבות דובר כאן באתרינו על צילינדרים מהסוג הזה. החלפתו כפי שאמרנו מבוצעת אך ורק על ידי מנעולן מורשה ומקצועי. מפתחות דלת הכניסה שלכם זה הדבר היקר ביותר שישי בבית שלכם.

למידע נוסף על סוגי מנעולים לחצו כאן

החלפת צילינדר רב בריח רק אצל אבישי !

צלינדר רב בריחאבישי המנעולן מתמחה בהחלפה, תיקון ופריצת כל סוגי הצילינדרים של חברת רב בריח,  זמין עבורכם 24 שעות ביממה.

צילינדר של רב בריח ידוע באיכות שלו בקרב מנעולנים רבים. אך בכל חשוב לבדוק האם הוא יוכל לספק לכם אחריות על מוצר גם לאחר ביצוע התקנת הצילינדר בדלת רב בריח., במקרה של אבישי מנעולן ופורץ האחריות היא מינימום לשנה עבור הצילינדר.

אז למה אתם מחכים? חייגו לאבישי מנעולן ופורץ, שירותי מנעולנות מתקדמים 24 שעות ביממה.

אנו נדע להגדיר ביחד אתיכם את מטרות הבטיחות ואני נדאג להתקין את הצילינדר במיוחד עבורכם.

מלאו את הפרטים ותענו בהקדם