התקנת מנעול לדלת אש

כל מבנה שמכיל בתוכו חללים עם מחיצות ודלתות, כגון מוסדות, מפעלים, בתי עסק, בנייני מגורים חדשים וכו', יידרש לפי חוק להכיל דלתות אש. מדובר בדלתות שדרכן יהיה ניתן לעבור במצבים בהם חלילה פורצת במבנה שריפה, דלתות אלו חסינות ולא מאפשרות לאש לחדור לתוך החלל שלהן, בעוד חלל זה מיועד למצבי חירום ואליו יתפנו כל האנשים ששוהים במבנה.

מדובר בהתקנה של דלתות שמסוגל לבצע רק אדם מומחה שהוא מנעולן, בנוסף, גם התקנת המנעול לדלת זו תותקן אך ורק על ידי מנעולן מוסמך שהוא גם פורץ דלתות בבאר שבע. מדובר בדלתות ייחודיות שמכילות חומר מיוחד ומשקלן כבד יותר, הן מותאמות למקרים בהם מחוצה להן יש אסון שמאיים, לכן יש לבדוק שהמנעול שלהן כשיר ותקין ולא חלילה יהווה בעיות בשעת חירום.

מנעול ייחודי לדלת אש

לכל דלת אש יש מנגנון שהוא מתאים לה. מדובר בידית שנמצאת בפנים הדלת שפועלת באמצעות הורדה, הידית עצמה מתחברת למשקוף של הדלת על ידי מנעול מיוחד לדלת אש ומכילה לשונית שחודרת לחור שיש במשקוף. זאת לשון שמסתובבת בעת הורדת הידית, היא משתחררת וכך למעשה נפתחת הדלת, ברגע שהידית זזה למקומה הלשון תחזור לחור שוב. כשם שדלת אש היא אקוטית כך תהיה חשובה ההתקנה של המנעול שלה, כי כל שאיפותינו שהמנעול לא יעשה בעיות בעת שריפה. עוד חשוב להבהיר שדלת זו לא תהיה נעולה בשגרה, אלה פתוחה ורק במקרים של סכנת אש יהיה ניתן לסגור אותה.

מנעולן לכל סוג של מנעול

בימינו יש צורך במנעולן למגוון רחב של מנעולים. כמו כן, מנעולן הוא גם האדם שמתמקצע בתחומו כפורץ כספות, במידה והכספת שלכם ננעלת או המנעול שלה נשבר, הוא האדם שיכול לסייע לכם במקרים כמו אלה. עם זאת, רכב תקוע, מפתחות שהלכו לאיבוד ועוד מגוון תרחישים עם זיקה לדלתות ומנעולים, האדם היחידי שתוכלו לסמוך עליו יהיה מנעולן.

האדם היחיד שמצבע התקן מנעול לדלת אש

התקנת מנעול לדלת אש תתבצע על ידי אותם אנשים שיתקינו את הדלת, משמע, מנעולים מוסמכים ומקצועיים שיש להם את כל האישורים לבצע זאת. לכן יהיה חשוב להזמין רק פורץ מנעולים בבאר שבע שמכיר את תחום דלתות האש ויודע כיצד ואיך לגשת אליהן, איך לתפעל אותן ואיך להתקין את המנעול באופן הבטיחותי והמהימן ביותר. על איש מקצוע יידרש היכרות עם סוגי מנעולים, לדעת כיצד המנעול עצמו נע וזע בתוך הדלת, מה שיטת ההתקנה של כל אחד ואיך מחליפים אותו אם הוא מקולקל.

מנעולן באזור דרום הארץ

מנעולן בדרום הוא מנעולן שיכול להגיע במהירות לכל אזור בדרום הארץ, הוא מכיר את הערים והמושבים הרבים ושולט בדרכים במקצועיות רבה. מנעולן בבאר שבע או באזור דימונה יספק לכם את השקט שאתם זקוקים לו בכל מה שקשור לדלת ומנעול אש.