כיצד מתקינים מנעול אלזט בצורה נכונה

כל המנעולים שקיימים מטרתם לנעול ולהגן על תכולתם. בין אם מדובר בחלל של בית, משרד או מפעל ובן אם מדובר בכספת, אופניים ארון וכו'.

מנעול אלזט הינו מנעול שיוצר בהונגריה, נחשב למנעול מאוד אמין בשל חוזקו ויש לו דרישה רבה במקומות שדורשים שמירה מוגברת על תכולה של מוצרים, ציוד וכל מה שיש להגן עליו מפני פריצה או גניבה.  

בעבר מנעול זה שימש מגוון רחב של כספות בגלל הביטחון הרב שהוא מקנה, כספות שמכילות כספים וחפצי ערך כמו תכשיטים וכו'.

היום, מנעול אלזט, שמשתכלל ויש לו מנעד של סוגים וגדלים, הוא משמש גם דלתות מעץ, פלדה, מתכת, שערים וסורגים שחוסמים חללים שונים.

ניתן להתקין אותו בסיוע של מנעולן מוסמך בנתיבות שמכיר את אופי המנעול וכיצד יש להתקין אותו ללא פגיעה בדלת. במאמר להלן נספק מידע אודות התקנתו של מנעול אלזט.

תכונותיו של מנעול אלזט

למנעול אלזט יש תכונות שונות ממנעולים אחרים, הוא פועל בשני מהלכי פתיחה ונעילה, הוא מכיל סרט שמנוגד למשקוף, רוזטות מניקל וזוויתן נגדי.

מדובר במנעול חזק שרק מומחים בפריצת מנעולים יודעים כיצד לפרוץ אותו בצורה נכונה ומבלי לעשות נזק לדלת.

מאחר שיש למנעול אלזט מבחר של סוגים שמקנים רמות ביטחון שונות הוא משמש מנעד של פתחים ודלתות.

כיצד מתקינים מנעול אלזט בצורה נכונה

הדרך הבטוחה ביותר להתקין מנעול אלזט בדלתות או בכל צורך בפתרון של אחסון תכולה, היא באמצעות פורץ מנעולים מקצועי, הוא האדם המיומן והמנוסה בהתקנה של מנעולים לרבות מנעולי אלזט.

בזמן ההתקנה ישים המנעולן דגש על מיקום המנעול על ההתאמה שלו למשקופים של החלל למראה ההרמוני ועוד.

את ההתקנה של המנעול יש לעשות יחד ובזמן שמתקינים את הדלת, זאת על מנת לבצע התאמה מרבית ולא להיות מופתעים משינויים כאלה או אחרים שיכולים להופיע לאחר ההתקנה של הדלת.

פורץ מנעולים בדרום

לא תמיד נדע איזה מנעול מתאים לנו כשנבקש לרכוש אחד כזה, לכן הנכון הוא להתייעץ עם מנעולן ולהציג לפניו את התכולה שעליה אנו מבקשים לשמור או סוג הדלתות או השערים שברשותנו.
פורץ מנעולים בבאר שבע מוסמך ידע להתאים לכם את המנעול המתאים ביותר וסביר להניח שאחת הבחירות של המנעולן יהיה מנעול אלזט.

אם יש לכם מחסן, שער חיצוני או בית עסק באזור הדרום ואתם מחפשים להבטיח את כל התכולה שלו, תוכלו להיעזר במנעולן בבאר שבע. מנעולן בדרום הוא האדם הנכון שיסייע לכם במצבכם, הוא מכיר את כל הדרכים המהירות עד לבית העסק, הבית או המפעל. הוא ייעץ לכם במידת הצורך במצבים של פריצת מנעולים ובבחירה נכונה של סוג המנעול שמתאים במקרה שלכם.

Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220