באלו מקרים מומלץ להחליף מנעול בדלת?

באלו מקרים מומלץ להחליף מנעול בדלתשוק הדלתות והמנעולים התפתח מאוד במהלך השנים האחרונות ובניגוד לעבר בו היו מספר דלתות כניסה אפשריות ומעט סוגי מנעולים, היום ניתן לבחור בין מגוון סוגי דלתות ושפע סוגי מנעולים.

אך לצד היתרונות של המגוון הרחב יש לזכור שגם הפורצים של ימינו מתוחכמים יותר וכדי להגן על בני הבית ועל הרכוש יש לבחור בדלתות ומנעולים מתקדמים שיבטיחו ביטחון ושקט נפשי.

בין סוגי המנעולים ניתן למצוא: מנעולים מגנטיים, מנעולים ביומטריים, מנעולי רב בריח, מנעולים קפיציים ועוד מבחר רב של מנעולים כאשר לכל מנעול יש יתרונות וחסרונות.

המנעול המתאים והבטוח ביותר צריך להתאים לדלת ולמיקומה. ברוב המקרים יהיו דלתות הכניסה של הבתים עשויות מפלדה. לדלתות אלו מתאימים מנעולי צילינדר מתוחכמים שמקשים על הפריצה.

כדי להגדיל את רמת הביטחון רצוי להוסיף מנעול עליון שעשוי מטבעות חזקות. ישנם כמה מקרים בהם המנעול הקיים עשוי לסכן את בני הבית ואת הרכוש, במקרים אלו מומלץ לבצע החלפת מנעולים במהירות. נציג בפניכם 4 מצבים בהם חשוב מאוד להחליף את המנעול של דלת הכניסה.

4 מקרים בהם מומלץ להחליף את מנעול הבית

איבוד מפתחות – רבים נתקלים במצב המלחיץ הזה בו פשוט לא מוצאים את המפתחות. במקרים כאלו לא ניתן לדעת לאן המפתח הגיע והאם הוא נגנב על ידי מישהו שעלול לנצל את המצב ולתכנן פריצה. כדי למנוע את הסיכון והלחץ שמתלווה לכל הסיטואציה חשוב מאוד להחליף את המנעול במהירות. שום הון שבעולם לא שווה את השקט הנפשי של בני הבית.

באלו מקרים מומלץ להחליף מנעול בדלתמעבר לדירה חדשה – מעבר לדירה חדשה הוא מאורע מרגש שכן מדובר על התחלה חדשה שטומנת בחובה הרבה הפתעות ורגעים קסומים, אך כדי ליהנות מאותם הרגעים וכדי להגדיל את הסיכויים לכך שההפתעות יהיו משמחות חשוב להחליף את המנעול של הדירה.

במידה ולא מחליפים את המנעול קיים סיכון מפני פריצה, כניסה של דיירים קודמים, כניסה בעל הבית, קבלנים, פועלים או כל אדם אחר.

בקיצור, התחלה חדשה דורשת מנעול חדש. המלצה חשובה תהיה לתאם את יום החלפת המנעול זמן מה מראש ולבצע את התיאום ביום בו מתחילים להעביר חפצים לבית.

המנעול מתחיל להתיישן ואינו ננעל בקלות – מנעול ישן שמקשה על הכניסה והיציאה וניתן לפריצה בקלות עלול לסכן את בני הבית ואף להגיע למצב בו הוא לא יתפקד כלל. כדי למנוע מצב בו לא יהיה ניתן להיכנס או לצאת מהבית וכדי למנוע פריצות יש להחליף את המנעול במנעול חדש ובטיחותי בהקדם האפשרי.

פורץ המנעולים שהוזמן נראה חשוד – במקרים בהם הוזמן פורץ מנעולים בבאר שבע, שיצר רושם של בעל מקצוע לא אמין שעלול לנצל את המצב, חשוב להחליף מנעול. חשוב לזכור שבין בעלי המקצוע הטובים עלולים להיות מתחזים ולכן יש להקשיב לתחושה הפנימית.

לפרטים נוספים על שרות החלפת מנעול מלאו את הטופס

Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220