מנעולן באישור משטרת ישראל
מספר ספק משרד הביטחון 11014045

איך מחליפים מנגנון רב בריח?

איך מחליפים מנגנון רב בריח? מנעול רב בריח מוכר בשוק כמערכת נעילה מתקדמת ובטוחה מבין סוגי המנעולים. הוא מורכב מפלדה מסיבית וכאשר הוא מותקן באופן תקין הוא עמיד מפני פריצה פלילית הנעשת בכח.

המנגנון מורכב מגליל שממוקם בתוך החלק הפנימי של הדלת ומבחינה טכנולוגית, מערכת הפתיחה והנעילה מתבססת סיבוב הגליל שנוצר כתוצאה מחדירת מפתח בעל תבנית זיזים ייחודית ומותאמת לגליל.

למעשה, זו בעצם הטביעה הייחודית של כל מנעול לכן, במידה ומוכנס מפתח בעל תבנית זיזים שונה – לא יהיה לא יהיה ניתן לפתוח או לנעול. מנעולי גליל נחשבים כיום למנעולים מתוחכמים, המגנים על  תכולת הבית וכמובן על בני המשפחה שמתגוררים בו.

איך מתבצעת ההחלפה?

ישנן כמה וכמה סיבות אשר בגינן יהיה צורך להחליף את המנגנון נעילה של מנעול רב בריח. על מנת לעשות זאת לפני הכל נדרש לפרק את צירי הדלת, להוציא אותה ממקומה, להפריד את שני חלקי הדלת, להוציא את המנגנון התקול לובסוף להחליף אותו במנגנון חדש ותקין.

לאחר ההחלפה יש להצמיד בחזרה את שני חלקי הדלת ולהחזיר את הדלת למקומה. גם אם זה נשמע פשוט לביצוע חשוב מאד לדעת שמדובר בעבודה מורכבת שמומלץ שתעשה על ידי איש מקצוע או מנעולן מוסמך ומיומן, שמכיר את חלקיו הפנימיים של המנגנון ויודע מה תפקידו של כל אחד מן החלקים. במידה ולא מכירים לעומק רכיב מסוים – ודאי שלא מומלץ לנסות להחליף מנגנון רב בריח באופן עצמאי.

צילינדר רב בריח עם כרטיס

צילינדר רב בריח עם כרטיס מחירתחום המנעולים מתקדם כל הזמן בכדי להערים קשיים כלפי כל מי שינסה לפרוץ מנעול או דלת. בזכות הטכנולוגיות החדשות שפותחו, קשה מאד עד כמעט ובלתי אפשרי לפרוץ מנעולים ללא ידע אודות הרכיבים הפנימיים של המנגנונים השונים.

מנגנון נעילה עם כרטיס חכם  ניתן לשכפל או לפרוץ רק על ידי כרטיס מגנטי שנמסר לבעליו של המנעול במעמד הרכישה. כאשר אדם זה או אחר יזמין  את שרותיו של המנעולן על מנת להחליף למנעול רב בריח, לא יהיה ניתן לעשות זאת ללא הכרטיס המגנטי.

בנוסף, מעצם קיומו של הכרטיס, ניתן להוכיח שאכן מדובר בבעליו המקוריים של המנעול כדי שרק הוא יהיה רשאי לבצע את הפעולות המבוקשות.

טווח מחירים להחלפת מנעול רב בריח

באופן גורף ניתן להעריך כי עלות שירות החלפת מנעול ינוע בטווח של כמה מאות שקלים. עבור שרות החלפה למנעול רב בריח עם כרטיס מגנטי, העלות תהיה גבוהה יותר מכיוון שמדובר בפעולה מעט מורכבת יותר. מומלץ לסגור עם המנעולן את העלות לפני ביצוע ההחלפה ולהסכים כדי לחסוך הפתעות לא נעימות הנוגעות למחיר.

מחיר שרות להחלפת מנעול רב בריח מושפע מכמה פרמטרים כמו לילה, חג, יום סוג המנעול והוא נע בטווח של 250 ₪ ל- 500 ₪.

זקוקים לפורץ מנעולים ? מחפשים מנעולן בבאר שבע 24/7 ? אבישי מנעולן !