כל המידע על מנעולי מגנום

מנעול צילינדר מגנוםכל המידע על מנעולי מגנום – אנשים רבים בוחרים למגן את ביתם באמצעות מנעולי צילינדר. מנעולים אלה בנויים על גליל שעל ידי סיבובו הם נפתחים. אפשר למצוא בשוק הרבה סוגים של צילינדרים באיכויות שונות, כאשר לרוב הצילינדרים היקרים יותר (350 ₪ בממוצע) יהיו איכותיים יותר מאשר צילינדרים זולים מאד (40 ₪ בממוצע). את הצילינדרים הזולים יכולים הפורצים לפרוץ ב-40 שניות לכל היותר בעוד שצילינדר איכותי לא יאפשר לפורצים לקדוח בצילינדר ולפרוץ לבית.

כדי להיות בטוחים שהצילינדר איכותי יש לבדוק האם רשום עליו שהוא מוגן מפני קידוח ולהימנע מרכישת צילינדר שניתן לקדוח בו. כמו כן, יש לבדוק האם קל לשכפל את המפתחות שלו: מפתחות שמגיעים עם צילינדר איכותי יוכלו להיות משוכפלים רק באמצעות כרטיס מגנטי ייחודי ולכן יש לוודא שהצילינדר הנרכש מוגן מפני שכפול. בין הצילינדרים האיכותיים אפשר למצוא את הצילינדר של חברת מגנום.

על חברת מגנום

חברת מגנום הינה חברה ותיקה שקיימת מזה 25 שנה. החברה מחזיקה בתו איכות אירופאי ומשווקת צילינדר מגנום שמבטיח שמירה טובה על הבית שכן הצילינדר מכיל גשר פלדה בשילוב כדור אל קדח שעשוי מפלדה מחוסמת. הצילינדר חזק במיוחד ולא ניתן לפרוץ אותו בשום צורה, לא בשקט ולא באמצעות קדיחה. קיימים מספר סוגים של צילינדר מגנום, ביניהם: צילינדר שמתאים לדלתות פלדלת, צילינדרים בגודל 66 מ"מ או 76 מ"מ, צילינדרים שמתאימים לדלתות עץ ומגיעים במספר מידות וצילינדרים שמכילים כפתור פנימי.

איך מחליפים צילינדר מגנום וכמה הוא עולה?

החלפת צילינדר מגנום צילינדר מגנום צריך להחליף מדי כמה שנים. הסיבות להחלפת מנעול בדלת יכולות להיות בלאי וקלקול או רצון לשפר את רמת המיגון של הבית. כדי להחליף את הצילינדר יש לעבוד באופן מדויק משום שההחלפה אינה פשוטה לאדם שאינו בעל מקצוע.

החלפת מנעולים כוללת מספר שלבים: פירוק הידיות, פירוק הפלטות, הסרת הפלטות והמגנים של הצילינדר, שחרור הבורג שמקבע את הצילינדר אל מנגנון הדלת ושליפת הצילינדר. כמו כן, יש לוודא שהצילינדר החדש באותו אורך של הצילינדר שהוחלף ושיש לו גלגלים זהים שממוקמים באותם מקומות של הצילינדר הישן.

לאחר הפירוק יש להרכיב את הצילינדר שנרכש – לשם כך יש לוודא שהוא מניע את בריחי הדלת פנימה והחוצה, שהמפתח במקום זהה למפתח הקודם ושהמפתח נכנס ויוצא מהמנעול ויכול לנעול את הבריחים. בהמשך יש לקבע את הצילינדר. כפי שניתן להבין, מדובר בעבודה מורכבת ולכן מומלץ שיבצע אותה מנעולן מקצועי.

החלפת והתקנת מנעול צילינדר עושים עם אבישי המנעולן

מנעולן מקצועי שמתמחה בהחלפת והתקנת מנעולי צילינדר מגנום, הוא אבישי מנעולן מתמחה בבאר שבע, המספק שירות באזורי הדרום והמרכז. אבישי הוא מנעולן ותיק ובעל ניסיון רב, מספק שירות מיידי בכל הארץ, ומעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואדיב, לא רק במנעולי צילינדר אלא גם בתיקון דלתות, חילוץ רכבים תקועים ועוד.
כדי להבטיח מיגון איכותי לביתכם פנו עוד היום אל אבישי המנעולן בטלפון מספר: 052-7374451 או על ידי השארת הפרטים שלכם בטופס ההרשמה – ונחזור אליכם בהקדם!

מלאו את הטופס לפרטים נוספים ותענו בהקדם!

    Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220