תיקון דלתות

תיקון דלתותתיקון דלתות חייב להתבצע בזמן, כבר מהרגע שבו מבחינים שמשהו בדלת, כבר לא עובד בצורה תקינה. חשוב להזמין בעל מקצוע באופן מידי, שידאג לאתר את התקלה בזריזות תוך הקפדה על דייקנות והבנת הבעיה מהשורש. רק כך, הדרך לחזור לשגרת היום כבר לא נראית רחוקה מתמיד.

ישנם סיבות רבות להזמנת תיקון דלת: הדלת אינה נסגרת לחלוטין, הבריחים יצאו ממקומם, שבורה, הצירים אינם תקינים, תקלות חוזרות ונשנות במערכת הנעילה ועוד..

להזמנת שרותי תיקון דלתות, חייגו כעת לאבישי, מנעולן מוסמך, הזמין עבורכם 24/7 בפריסה ארצית..

שרות תיקונים מקצועי לכל סוגי הדלתות!

שירותי תיקון לדלתות רב בריח

תיקון דלתות רב בריחאבישי המנעולן, הנו ספק מורשה של רב בריח ומתמחה בתיקון דלתות רב בריח: החל מתקלות פשוטות ועד לתיקון תקלות מורכבות יותר, הקשורות למערכות אבטחה וביטחון. לכן אין ספק שאם אתם זקוקים לעזרה, אבישי הוא הכתובת..

אז מה אני מציע?

  • שירותי תיקון לדלתות כניסה ודלתות פנים מכל הסוגים
  • שירות מהיר, מקצועי ואיכותי במיוחד, אשר עונה על כל הציפיות ואף מעבר לכך.
  • עמידה בכל התקנים של חברת רב בריח.

מוזמנים ומוזמנות ליצור קשר בהקדם ונשמח לענות על כל השאלות ולנסות למצוא יחד פתרון לבעיה!

תיקון דלתות ממד

תיקון דלתות ממדדלת ממד, לצערנו מושג די נפוץ בישראל. ירי הטילים הבלתי פוסק אל עבר ישראל, מחייב כל אדם למגן את ביתו באמצעות דלת ממד. דלת זו משמשת ככניסה לחדר ביטחון, הבנוי מקירות מזוינים ומוגן מפני חדירת טילים ונשק כימי.

מכיוון שלא מדובר בתיקון דלת רגילה, תיקון דלת ממד צריכה להיעשות על ידי מנעולן מוסמך המתמחה בין היתר בתיקון והתקנת דלתות. לסיכום, אבישי מייעץ לכם לבדוק את את דלת הממד שלכם, לפני התקרית הבאה. רק כך ברגע האמת, לא תיתקעו בתוך החדר ותחסכו קריאה מיותרת למנעולן.

אם בכל זאת נקלעתם לבעיה, חייגו כעת לאבישי. שרות תיקונים מקצועי ללא פשרות!

טיפים ושאלות גולשים נפוצות

ברגע שנירצה להחליף מנגנון, המחיר כאמור יהיה גם בהתאם. מחיר החלפת מנעול לדלת זכוכית תהיה הרבה יותר יקרה ממחיר החלפת מנגנון דלת חוסם. מהסיבה הפשוטה שעבודת התקנת מנגנון חדש לדלת רב בריח,  קלה יותר וגם עלות המנגנון עצמו לא גבוהה במיוחד.

תיקון דלת חסם, הנו הליך עבודה מורכב ויקר יותר מרב בריח. ישנם דלתות חוסם ישנות בעלי מנגנון נעילה יקר מאוד כך שבחלק מן המקרים לא משתלם להחליף מנגנון, ומומלץ להסתפק בהחלפת ידית.

כל צילינדר יכול להתאים לדלת ואין זה משנה איזו חברה מייצרת אותם. צילינדר הוא בסך הכל גלגל שיניים שתפקידו לסובב את המנגנון עצמו.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ותענו בהקדם

    Call Now Buttonלחיוג לחץ כאן 073-7054220